Bramy posesyjne i przemysłowe

Nowoczesne bramy do POSESJI, garaży i firm

 

Jedną z naszych specjalizacji jest sprzedaż i instalacja różnego rodzaju bram dla klientów prywatnych, właścicieli przedsiębiorstw oraz wspólnot mieszkaniowych. Aby zagwarantować najwyższą jakość wykonanej inwestycji, wykorzystujemy nasze doświadczenie zdobywane od 1995 roku i współpracujemy z najlepszymi producentami bram takimi jak firma Wiśniowski czy Plast-Met. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam z powodzeniem wykonywać zarówno tradycyjne instalacje bram garażowych, jak i montaże modernistycznych i nietypowych konstrukcji.


Do dyspozycji naszych klientów oddajemy grono ekspertów, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do wymagań projektu lub upodobań klienta. Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, aby zapewnić nieprzerwane działanie naszych inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

 

Bramy wjazdowe

 

Aby wybrać odpowiednią bramę wjazdową należy zastanowić się nad wieloma technicznymi aspektami samej bramy i jej docelowego miejsca montażu. Od tego będzie zależeć, która brama najlepiej się sprawdzi lub których rodzajów bram nie będzie można w ogóle zamontować na danym terenie. Bramy skrzydłowe i przesuwne dostępne w naszej ofercie są chronione systemem DUPLEX, który w znacznym stopniu wydłuża okresu eksploatacji bram i pozwala zachować ich estetykę na dłużej. Bramy wjazdowe ogrodzeniowe to nowoczesny sposób na kontrolę wjazdu na naszą posesję. Po zainstalowaniu odpowiednich napędów lub siłowników możliwe jest wygodne sterowanie bramą za pomocą pilota lub telefonu.

 

Brama wjazdowa przesuwna

Brama przesuwna jest bardzo chętnie wybierana przez naszych klientów. Zwykle składa się z jednego skrzydła, które przy otwieraniu chowa się wzdłuż ogrodzenia, co pozwala na swobodne otwieranie i zamykanie nawet przy bardzo krótkim podjeździe. Przesuwna brama wjazdowa wymaga jednak odpowiedniego miejsca na chowanie ramienia, dlatego też nie nadaje do bardzo wąskich posesji.

Bramy przesuwne samonośne nadają do ogradzania obszarów działalności przemysłowej, jak i prywatnych posesji. Znajdują zastosowanie jako elementy kontroli dostępu wokół przedszkoli, ogródków działkowych, działek rekreacyjnych czy osiedli. Bramy przesuwne na kołach są specjalnym rodzajem bram w których konstrukcja pozwala na skrócenie skrzydła o tylną część bramy potocznie zwaną „ogonem bramy”. W tym rozwiązaniu ilość miejsca niezbędnego do przesuwu bramy w stosunku do bram samonośnych jest znacznie zredukowana.

W naszej ofercie posiadamy także bramy z napędem umieszczonym w słupie. Schowanie napędu w stalowym słupki chroni automatykę przed złodziejami i czynnikami zewnętrznymi oraz pozwala zachować nienaruszoną estetykę ogrodzenia.

 

Brama wjazdowa jednoskrzydłowa i dwuskrzydłowa

Brama skrzydłowa, często nazywana też bramą uchylną, to bardziej klasyczny rodzaj ogrodzenia, ale równie często wybierany przez naszych klientów. W modelu z tylko jednym skrzydłem taka brama może z powodzeniem zostać zainstalowana na rogu działki. Jeżeli w projekcie przewidziana jest brama wjazdowa 3m, to jedno skrzydło również będzie dobrą opcją. Brama dwuskrzydłowa jest ceniona za ładny wygląd, ale wymagają także trochę więcej miejsca na podjeździe.

Brama wjazdowa uchylna najlepiej sprawdza się na działkach na tyle dużych i równych, aby skrzydła bramy mogły swobodnie się otwierać i zamykać. Zwykle właściciele wąskich działek są niejako skazani na taki rodzaj bramy.

 

Przemysłowe bramy skrzydłowe i furtki świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności przemysłowej i publicznej, szczególnie na terenach firm, magazynów, hali produkcyjnych, salonów samochodowych, serwisów, hangarów lotniczych oraz szkół i przedszkoli.

Oferowane przez nas bramy i furtki są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub ocynkowanie ogniowe wraz z powleczeniem farbą poliestrową, co znacznie zwiększa ich odporność na korozje.

 

Brama Vi-king składana

 

Przemysłowa brama składana Wiśniowski V-king to specjalne, ultra szybkie i wytrzymałe rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w centrach logistycznych, portach, lotniskach oraz innych obszarach przemysłowych. Brama łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem. Prędkość otwierania/zamykania do 1 m/s. Brama dedykowana do pracy ciągłej. Wyposażona w niezawodną automatykę DAAB i zaawansowane sterowanie EP 104.
Dostępna w wersji jedno lub dwuskrzydłowej. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex.

 

Bramy garażowe

 

Oferowane przez nas garażowe bramy Wiśniowski to połączenie najnowszej technologii i estetyki, dzięki czemu nasi klienci nie muszą wybierać pomiędzy funkcjonalności a designem pasującym do nowoczesnych elewacji. Nasze bramy garażowe wyróżniają się wysoką izolacją termiczną, wytrzymałością oraz wygodą użytkowania.

 

Brama segmentowa

Bramy segmentowe przeznaczone do posesji prywatnych to eleganckie i funkcjonalne zwieńczenie każdego garażu. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i trwałość całej konstrukcji, a także wysoką termoizolacyjność. 

Do otwierania bram segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed garażem lub halą. Skrzydło bram segmentowych może podnosić się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia, co daje możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w przed bramą. 

Przemysłowe bramy segmentowe dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane z największą dbałością o szczegóły i świadomością, że przed gotowym produktem będą stawiane wysokie wymagania. 

 

Brama roletowa

Bramy roletowe znajdują zastosowanie w garażach posesyjnych i obiektach przemysłowych. Zawierają już napęd elektryczny w zestawie, który jest chowany w skrzynce od zewnętrznej strony otworu garażowego. Taka konstrukcja mechanizmu napędowego pozwala prawidłowo zainstalować bramę nawet w przypadku braku wystarczającego nadproża lub przestrzeni bocznych.

W bramach roletowych istnieje możliwość zastosowania profilu przeszklonego lub wentylowanego.

 

Bramy chowane w ziemie FANCY FENCE

 

FANCY FENCE to specjalny i nowoczesny rodzaj ogrodzeń i bram zaprojektowanych w taki sposób, aby zapewnić klientom poczucie prywatności i bezpieczeństwa, jednocześnie nie odcinając ich od otaczającego ich świata. Zachowanie prostoty gwarantuje bezawaryjną pracę i ponadczasowe wzornictwo. Bramy i ogrodzenia FANCY FENCE mogą być montowane również na wjazdach pochyłych bez konieczności wyrównywania terenu wokół nich. Na uwagę zasługuje fakt, że poprzez brak elementów dociskanych, FANCY FENCE nie stanowią zagrożenia w przypadku jakiejkolwiek awarii. Dodatkowo, mróz, śnieg i woda nie stanowią najmniejszej przeszkody do prawidłowego funkcjonowania bram FANCY FENCE.

 

Nie czekaj z decyzją. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać najlepszą bramę posesyjną lub bramę przemysłową do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami.

 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ