Zapraszamy do kontaktu

Napisz, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście

tel. 58 306 98 54
biuro@demit.pl

 
 
 
DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
NIP: 5831953254
REGON: 191063216
Nr. Konta: 28 1090 1102 0000 0001 1142 3208
DEMIT Sp. z o.o.
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
NIP: 6040160440
REGON: 221939520
KRS: 0000473523
Nr. Konta: 17 1090 1102 0000 0001 2182 7044
DEMIT Sp. z o.o. Spółka komandytowa
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
NIP: 6040169205
REGON: 363754108
KRS: 0000602903
Nr. Konta: 58 1090 1102 0000 0001 3223 9256
Adres siedziby firmy:
Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina
wylot z Gdańska w kierunku Elbląga.
Dodatkowe informacje:
Biuro czynne: 8.00 - 16.00
Płatności: Gotówka. Karty płatnicze.
Darmowy parking blisko biura.
Dział Handlowy:
Kierownik: Sławomir Domachowski
tel. 690 911 902
tel. 58 306 98 54 wew. 20
slawomir.domachowski@demit.pl
Dział Handlowy:
Adam Herbasz
tel. 505 030 916
tel. 58 306 98 54 wew. 27
adam.herbasz@demit.pl
Dział Handlowy
Jarosław Nakielski
tel. 535 032 019
tel. 58 306 98 54 wew. 25
jaroslaw.nakielski@demit.pl
Klienci hurtowi:
Agnieszka Jóźwiak
tel. 570 889 907
tel. 58 306 98 54 wew. 30
agnieszka.jozwiak@demit.pl
Dział Montaże:
Kierownik: Rafał Patej
tel. 500 283 405
tel. 58 306 98 54 wew. 22
rafal.patej@demit.pl
Dział Serwis:
Kierownik: Małgorzata Cichowicz
tel. 58 306 98 54 wew. 26
malgorzata@demit.pl
Dział Reklamacji:
Zgłoszenia awarii przyjmujemy
tylko przez wiadomości e-mail
na reklamacje@demit.pl lub
poprzez formularz serwisowy na stronie.
Dział Rozliczeń:
Marta Prasowska
tel. 58 306 98 54 wew. 31
marta@demit.pl
Dział Inwestycji:
Danuta Gieszczyk
tel. 58 306 98 54 wew. 28
danuta.gieszczyk@demit.pl
Magazyn:
Krzysztof Kwiatkowski
tel. 690 911 400
tel. 58 306 98 54 wew. 23
magazyn@demit.pl
Faktury elektroniczne:
faktury@demit.pl
Dział Marketingu:
Robert Protasiuk
tel. 533 506 767 (nowy numer)
robert.protasiuk@demit.pl
 

Ogólne Warunki Sprzedaży (OWS) towarów i usług przez "DEMIT Paweł Prasowski": Pobierz plik


Ogólne Warunki Sprzedaży (OWS) towarów i usług przez "DEMIT Sp. z o.o.": Pobierz plik


 
 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ