Szlabany wjazdowe

Dla przemysłu

Osiedla mieszkaniowe | Parkingi prywatne | Obiekty przemysłowe

Szlabany wjazdowe stanowią efektywny sposób kontrolowania ruchu na osiedlach prywatnych, parkingach czy na terenie obiektów szczególnie strzeżonych. Szeroka gama dostępnych urządzeń pozwala wybrać najbardziej opłacalne rozwiązanie do spokojnych osiedli jak i intensywnie eksploatowanych parkingów i obiektów. Wykonane z obudowy ze stali nierdzewnej, szlabany charakteryzują się odpornością na trudne czynniki atmosferyczne. Solidna konstrukcja jednostek szlabanów gwarantuje oczekiwaną trwałość i wytrzymałość. Zamontowaliśmy już dziesiątki szlabanów na terenie trójmiasta, a nasi klienci doceniają wygodę która płynie ze sterowania szlabanem za pomocą pilota. Kładziemy nacisk na jakość i atrakcyjną cenę oraz systematycznie poszerzamy nasz asortyment o nowe propozycje, aby oferować naszym klientom najnowsze technologie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szlabanów wjazdowych — jesteśmy do Państwa dyspozycji.

DEMIT szlaban wjazdowy na pilota

Poznaj naszą ofertę szlabanów wjazdowych

Standard w ofercie szlabanów wjazdowych

Szlabany elektromechaniczne

Wjazdowe szlabany elektromechaniczne to obecny standard na rynku urządzeń do kontroli wjazdu. Są one na ogół bardziej bardziej przystępne cenowo oraz prostsze w montażu i konserwacji od ich hydraulicznych odpowiedników. Mimo to również cechują się wytrzymałą konstrukcją która pozwala obsługiwać długie ramię. Rozwiązania stosowane w takich szlabanach powodują, że nie są one tak bardzo wrażliwe na niską temperaturę, a do tego nie ma konieczności częstego serwisowania takich jednostek.

Elektromechaniczne szlabany wjazdowe to najbardziej uniwersalne rozwiazywanie do kontroli wjazdu osiedlach mieszkalnych, placach parkingowych czy trenach przemysłowych.

DEMIT szlaban elektromechaniczny
DEMIT szlabany hydrauliczne

WYtrzymałe szlabany do ciężkich prac

Szlabany hydrauliczne

Szlabany hydrauliczne to urządzenia które nie są tak elastyczne jak ich elektromechaniczne odpowiedniki, ale można polecić je wszędzie tam, gdzie wymagana będzie intensywna praca szlabanu wjazdowego. Decydując się na szlaban hydrauliczny należy zwrócić uwagę na temperaturę w jakiej będzie pracował szlaban, gdyż taki mechanizm jest w pewnym stopniu mniej odporny na mróz. Warto dodać, że istnieją szlabany hybrydowe łączące w sobie zalety napędu hydraulicznego i elektrycznego.

Przeznaczone do parkingów podziemnych

Szlabany z ramieniem łamanym

Szlabany z ramieniem łamanym to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o kontroli wjazdu na obiektach z małą ilością miejsca nad szlabanem. Do takich obiektów zwykle należą parkingi podziemne lub wielopoziomowe. Aby szlaban był bardziej widoczny w ciemnych pomieszczeniach, istnieje możliwość zwiększenia jego widoczności poprzez zamontowanie świateł i zestawu powiększającego.

DEMIT szlaban z ramieniem łamanym
DEMIT szlaban specjalistyczny

Zaprojektowane do nietypowych Zadań

Szlabany specjalistyczne

Specjalistyczne szlabany wjazdowe to rozwiązania przeznaczone do kontroli ruchu na obiektach bardzo szerokim przejeździe takich jak wjazdy spedytorskie, firmy i obiekty portowe czy drogi wielopasmowe. Ramię takich szlabanów może sięgać nawet 10 metrów. Modele z mniejszymi ramionami mogą z kolei służyć do współpracy z systemami pobierania opłat na mostach, tunelach czy drogach.

ROszerzające FUNKCJONALNOŚĆ

Akcesoria i moduły do szlabanów wjazdowych

Akcesoria i moduły do szlabanów wjazdowych pozwalają usprawnić ich pracę, poprawić komunikację z systemem parkingowym oraz użytkownikiem, dodać nowe funkcjonalności oraz ułatwić ogólne korzystanie z przejazdu.

Najbardziej popularnymi akcesoriami do szlabanów są piloty do szlabanów. Dzięki nim możliwe jest podnoszenie ramienia bez wysiadania z pojazdu. Istnieje również wiele innych akcesoriów służących do zdalnego sterowania szlabanem wjazdowym takie jak karty plastikowe czy breloki. Inną grupą akcesoriów są akcesoria zwiększające bezpieczeństwo: lampy sygnalizacyjne, naklejki czy firanki.

W ofercie modułów do szlabanów najbardziej popularnym jest odbiornik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych. Do dzięki instalacji takiego sterownika, ramie szlabanu podnosi się automatyczne po zarejestrowaniu syreny alarmowej.

Nie wiesz dokładnie czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami.

Akcesoria i moduły do szlabanów wjazdowych

Wycena, montaż i serwis

Kompleksowa realizacja inwestycji

Decydując się na współprace z nami, otrzymujesz pomoc i wycenę od naszych ekspertów, preferencyjne warunki sprzedaży, szybką dostawę w okolicach Gdańska, profesjonalny montaż oraz po montażową opiekę gwarancyjną z serwisem.

DEMIT zajmie się montażem szlabanów wjazdowych zaczynając od etapu planowania i wyceny, po profesjonalny montaż i dbanie o ich prawidłową pracę.

 • doradzimy, jakie szlabany wjazdowe najlepiej sprawdzą się w danym projekcie
 • przedstawimy preferencyjną ofertę mając na uwadze cele i założenia projektu
 • sprawnie dostarczymy urządzenia do miejsca docelowego i dokonamy profesjonalnego montażu
 • będziemy w ciągłym kontakcie serwisowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Najlepsze szlabany wjazdowe dzięki naszym partnerom

Logo firmy ROGER TECHNOLOGY

Rewolucja w branży szlabanów wjazdowych

Roger Technology to producent którego wszystkie rozwiązania, produkty, design oraz cały proces produkcyjny są opracowywane we Włoszech. ROGER BRUSHLESS to innowacyjny silnik cyfrowy ze stałym polem magnetycznym, który umożliwia pełne i bezpieczne sterowanie napędem przy minimalnym zużyciu energii – bez zastosowania tradycyjnych przekaźników. Silniki BRUSHLESS zapewniają maksymalną wydajność przy mniejszym zużyciu energii niż inne silniki.

Firma Roger Technology opracowała dwie serie automatycznych szlabanów, które idealnie pasują do takich jak parkingi osiedlowe czy parkingi przy obiektach handlowych i przemysłowych. Szczególnie popularne są szlabany na autostradach, które które charakteryzują się szybkością i integracją z systemami Vehicle Priority System. Wszystkie modele posiadają nowoczesny design i nie wpływają negatywnie na estetykę otoczenia.

Połączenie nowoczesnych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia

Oferując innowacyjne rozwiązania przez ponad 60 lat, firma CAME zaspokaja ludzkie potrzeby poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Szlabany z serii CAME GARD to całkowicie nowy standard szlabanów wjazdowych. Te nowoczesne bariery drogowe wyróżniają się funkcjonalną elektroniką sterującą, która została udoskonalona do granic możliwości dzięki wykorzystaniu wiedzy z prac nad poprzednimi generacjami szlabanów wjazdowych. Automatyka CAME GARD to połączenie nowoczesnych rozwiązań i wieloletniego doświadczenia zamkniętego w odświeżonym mechanizmie. To wszystko dopełnia niespotykana na rynku ilość opcjonalnych akcesoriów.

Logo firmy NICE

Szlabany wjazdowe NICE

Nice to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem. Firma ma 24 oddziały na pięciu kontynentach i jej produkty są dostępne w ponad 100 krajach. Wieloletnie doświadczenie, coraz większe zaufanie konsumentów oraz instalatorów do marki Nice spowodowały przyjęcie strategii dostarczenia klientom kompleksowej oferty uzupełniających się produktów.

Szlabany parkingowe NICE sprawdzą się tam, gdzie konieczna jest kontrola przejazdu pojazdów czyli na parkingach, terenach wspólnot mieszkaniowych lub terenach firmowych i obiektach publicznych. Szlabany NICE współgrają zarówno z pilotami jak i kartami magnetycznymi. Nowoczesne urządzania od NICE mają solidną konstrukcję, która została dodatkowo uodporniona na ciężkie warunki atmosferyczne.

Logo firmy BFT

Połączenie ekonomicznej oferty z wysoką jakością.

Mająca korzenie we Włoszech firma BFT, cechuję się pasją i doświadczeniem. Wprowadza na rynek zaawansowane rozwiązania z unikalnymi, ekskluzywnymi funkcjami ale również proste, dostępne dla wszystkich klientów. Szlabany to nieustannie rozwijający się element oferty firmy BFT. Szeroka gama szlabanów BFT o różnej długości ramion znajdzie zastosowanie przy każdej inwestycji, gdzie potrzeba wysokiej klasy kontroli przejazdu.

Logo firmy FAAC

Ponad 50 lat doświadczenia

GRUPA FAAC posiada ogromne, 50 letnie doświadczenie w biznesie oraz 42 patenty. Automaty do bram zostały po raz pierwszy zaprojektowane i wyprodukowane przez założyciela ich firmy.  Wysokie standardy i jakość produktów to elementy, które nie zmieniają się w FAAC od lat. Szlabany FAAC to ekonomiczne szlabany automatyczne spełniające podstawowe zadania kontroli wjazdu. Choć ich konstrukcja jest stosunkowo prosta, to składają się z wytrzymałej, stalowej kolumny. Szlabany oferowane przez FAAC posiadają wyłącznie napędy hydrauliczne, co gwarantuje niezawodność i trwałość działania.

Logo firmy MAGNETIC

Szlabany wjazdowe tanie w utrzymaniu

Szlabany MAGNETIC to jednostki o bardzo niskim poborze mocy dzięki zastosowaniu technologii MicroDrive. Szlabany z tej rodziny najczęściej stosuje się tam, gdzie wymagana jest największa szczelność przejazdu. Szeroką ofertę urządzeń zwieńcza ich wysoka żywotność, która wynosi aż do 10 milionów cykli pracy.

Szlabany do systemów rozpoznawania tablic rejestracyjnych

Szlaban BAR-S od producenta SOFTRA to urządzenie, które zostało zaprojektowane by radzić sobie z różnymi trudnościami: warunkami pogodowymi, intensywnym użytkowaniem i wandalizmem. Wnętrze jednostki chronione jest wytrzymałą stalową obudową. Ramie szlabanu może mierzyć od 3 do nawet 6 metrów. BAR-S może podnieść lub opuścić 3 metrowe ramie w zaledwie 1 sekundę. Stosowanie ramienia łamanego pozwala kontrolować ruch na przestrzeniach z niskim sufitem takimi jak parkingi podziemne czy wielokondygnacyjne.

Szlabany wjazdowe SOFTRA to świetne rozwiązanie do obsługi ruchu na terenie hoteli, firm, centrów handlowych, firm logistycznych, lotnisk i innych stref parkingowych.

Gdańsk, gdynia, sopot i okolice

Montaż szlabanów wjazdowych Gdańsk

Historia naszej firmy sięga aż 1995 roku. Od tego czasu zdążyliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów z Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego, którzy doceniają nasze doświadczenie i kompleksowe podejście do wykonywanych inwestycji.

Odwiedź nas osobiście, zadzwoń lub wyślij zapytanie ofertowe. Nasi doradcy pomogą wycenić i wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb oraz potrzeb Twojej inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu.

  Wyślij zapytanie o ofertę

   informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych.
  Zgodnie z obowiązkiem RODO informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma DEMIT Dziewięć Włók 45, 83-021 Wiślina, biuro@demit.pl. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu w jakim zostały udostępnione (realizacji umowy, zlecenia, przygotowania oferty, złożenia zamówienia itp.- podstawa prawna: art. 6 ust. 1 pkt. b RODO), w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze wynikającego z przepisów prawa podatkowego, dochodzenia i ochrony przed roszczeniami- podstawa prawna: art 6 ust. 1 pkt c RODO przez okres niezbędny do realizacji celu jak i okres przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z realizacją celu w jakim zostały przekazane.
  Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do cofnięcia zgody.