Wiata śmietnikowa GMS-A na 5 pojemników po 1100l. Montaż wykonany przez pracowników DEMIT Paweł Prasowski na zlecenie wspólnoty mieszkaniowej. 

 

WIATY ŚMIETNIKOWE ELBLĄG

Profesjonalny montaż altan i wiat śmietnikowych na terenie Elbląga i powiatu elbląskiego. Nasi doradcy pomogą Ci zaplanować i poprowadzić Twoją inwestycję. Skorzystaj z naszych ponad 28 lat doświadczenia w instalacji wiat i wygrodzeń garażowych. Zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT: 58 306 98 54

 
 

Wiaty śmietnikowe Elbląg


Montaż altany śmietnikowej GMS-Ż MAXI

wykonany przez firmę DEMIT Paweł Prasowski.


Montaż osłony śmietnikowej GMS Dual na parkingu osiedlowym wykonany przez pracowników

DEMIT Paweł Prasowski. 


Przegroda garażowa GMS-Pla w piwnicy

osiedlowej w okolicach Elbląga.

Montaż: DEMIT Paweł Prasowski.

 
 

Biuro firmy DEMIT Paweł Prasowski

Firma DEMIT Paweł Prasowski to znany sprzedawca i wykonawca inwestycji w pomorskiej branży automatyki i infrastruktury. Po wielu latach lokalnej działalności, postanowiliśmy poszerzyć zakres świadczenia naszych usług na tereny elbląskie i okolice oferując m.in. inwestycje obejmujące altany i wiaty śmietnikowe oraz przegrody garażowe.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Dokonamy wyceny i wspólnie poprowadzimy Twoją inwestycje do końca. 

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54
https://www.demit.pl

 
 

Sprawdź, kto już nam zaufał

 

Na naszym koncie mamy już wiele altan i wiat śmietnikowych wykonanych dla miejscowych spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów prywatnych. Nie ryzykuj współpracy z niedoświadczonymi partnerami, powierz nam swoją inwestycję, tak jak zrobiło to już wielu lokalnych przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych. Szczególnie jesteśmy dumni ze zleceń dla klientów takich jak: 

  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol
  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje

    Dalej nie jesteś przekonany czy warto powierzyć nam montaż zadaszeń na kosze na śmieci? Przejdź na stronę z naszymi referencjami od licznych zadowolonych klientów i przekonaj się sam.
 


Pozostałe usługi oferowane na terenie Elbląga

 

Nasza działalność w Elblągu i okolicach nie kończy się tylko na obsłudze inwestycji związanych z altanami i wiatami śmietnikowymi. Oferujemy również pomoc w projektach obejmujących takie tematy jak:

 
 
 
 

Dojazd do naszego biura z Elbląga

  Trasa z Elbląga do biura naszej firmy prowadzi głównie przez drogę S7. Dodatkowo nasza firma znajduje się przed samym Trójmiastem, co pozwala uniknąć śródmiejskich korków. Dla klientów przyjezdnych zawsze znajdzie się wolne i darmowe miejsce parkingowe w pobliżu naszej firmy.

Jeżeli jednak nie masz ochoty odwiedzać nas osobiście, chętnie przyjmiemy zlecenie drogą e-mailową lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie! 

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ