Ogrodzenia Elbląg

Od ponad 27 lat wyposażamy posesje, placówki i tereny naszych klientów na terenie Elbląga i okolic w wytrzymałe ogrodzenia panelowe i siatkowe.
Gwarantujemy kompleksową obsługę inwestycji oraz indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia. 

ZADZWOŃ: 58 306 98 54

 
 

Montaż ogrodzeń Elbląg i okolice

 

Fragment ogrodzenia siatkowego zainstalowanego na osiedlu w okolicy Elbląga przez pracowników firmy DEMIT Paweł Prasowski.
Ogrodzenie z siatki to dobry wybór aby zabezpieczyć duże tereny tak jak  tereny przemysłowe, działki budowlane, obiekty użyteczności publicznej czy kojce dla psów i kosze śmietnikowe. 

 

Niskie ogrodzenie panelowe zamontowane przez naszą firmę wokół jednego z pomorskich osiedli. Sztywne panele cechują się dużą wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Warto je wybrać gdy planujemy ogrodzić obiekty takie jak posesje prywatne, działki rekreacyjne, parki, tereny zielone czy właśnie osiedla lub place zabaw.

 
 
 

Odwiedź siedzibę naszej firmy

Jesteśmy regionalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie montażu ogrodzeń panelowych i siatkowych. W DEMIT przyjmujemy zlecenia z obszaru województwa Pomorskiego oraz Elbląga i okolic. Siedziba naszej firmy znajduję się przed wjazdem do Trójmiasta, dzięki czemu przyjazd z Elbląga jest szybki i prosty.

Zapraszamy do naszego biura.
DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45
85-021 Wiślina
58 306 98 54

 
 
 

Klienci, którzy już nam zaufali

Wybierając współprace z firmą DEMIT, nie ryzykujesz zlecenia swojej inwestycji niewiadomemu wykonawcy. Poza wieloletnią działalnością w branży, za nasze kwalifikacje mogą poręczyć współprace z tak dużymi partnerami jak:

 
  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje
  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol
 

Grono udanych inwestycji to wynik ciężkiej pracy i dbałości o zadowolenie każdego klienta, począwszy of fazy projektu po montaż i opiekę po montażową. 
Przekonaj się sam sprawdzając nasze referencje: 

 
 

Sprawdź nasze inne usługi

 

W DEMIT, poza montażem ogrodzeń oferujemy również wachlarz innych usług dotyczących automatyki, infrastruktury i systemów parkingowych:

 
 
 
 

Dojazd do naszej firmy z Elbląga

Trasa z Elbląga do biura DEMIT jest bardzo prosta. Wystarczy kierować się drogą S7 w kierunku Trójmiasta. Nie ma konieczności marnowania czasu w korkach. Dodatkowo, dla naszych klientów zapewniany miejsca parkingowe na terenie firmy. Jeżeli nie możesz odwiedzić nas osobiście, przyjmujemy zgłoszenia i zapytania także drogą telefoniczną i e-mailową. 

Zapraszamy do kontaktu.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ