Przykład wiaty śmietnikowej GMS-Ż MAXI zamontowanej przez DEMIT Paweł Prasowski na terenie PORD w Gdańsku.

WIATY ŚMIETNIKOWE

Razem z naszymi ekspertami wybierzemy i zamontujemy odpowiednią wiatę śmietnikową dopasowaną do Twoich potrzeb. Na przestrzeni lat działania naszej firmy współpracowaliśmy już z wieloma spółdzielniami i instytucjami publicznym z Gdańska, które dzięki nam wzbogaciły się o nowe i wytrzymałe altany śmietnikowe. Zapraszamy do kontaktu, oferujemy fachowe doradztwo, profesjonalny montaż i opiekę serwisową na terenie województwa pomorskiego i okolic.

TELEFON: 58 306 98 54

 
 

Wiaty śmietnikowe Trójmiasto

 
 
 

Siedziba naszej firmy w okolicach Gdańska

 

Lata sukcesów na rynku pomorskim pozwoliło nam powiększyć naszą ofertę o sprzedaż i montaż wiat śmietnikowych, altan śmietnikowych i wygrodzeń garażowych. Przez ponad 26 lat, DEMIT Paweł Prasowski zbudował pozytywne relacje z dziesiątkami klientów i partnerów, które owocują teraz prężnym rozwojem naszej firmy i bogatym doświadczeniem naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą Ci w zaplanowaniu projektu i przeprowadzą rzetelna wycenę Twojej wiaty śmietnikowej. 

Kontakt:

DEMIT Paweł Prasowski

Dziewięć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54
https://www.demit.pl

 
 

Firma sprawdzona w wysokobudżetowych inwestycjach

 

Wybierając montaż wiat śmietnikowych w naszej firmie masz pewność współpracy z doświadczonym partnerem, który ma za sobą projekty dla lokalnych gigantów biznesowych na terenie pomorza. Mimo to nie spoczywamy na laurach i skupiamy się tak samo na wysokobudżetowych projektach, jak i inwestycjach dla lokalnych współdzieli mieszkaniowych czy klientów prywatnych. Przez ponad 26 lat działania naszej firmy mieliśmy zaszczyt wykonywać inwestycje dla podmiotów takich jak:

  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol
  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje

Postaw na sprawdzonego partnera i zamów montaż altan śmietnikowych w Gdańsku. Nie musisz ufać nam na słowo, sprawdź nasz zbiór referencji od zadowolonych klientów:

 
 

Inne usługi oferowane przez naszą firmę

 

Wiaty śmietnikowe, altany śmietnikowe i wygrodzenia garażowe to tylko część naszej oferty na terenie Trójmiasta i okolic.

W DEMIT Paweł Prasowski oferujemy także usługi takie jak:

 
 

Jak dojechać do naszej firmy z centrum Gdańska?

 

Nasz biuro znajduję się przy wylocie z Gdańska w stronę węzła Gdańsk Wschód. Dla przyjezdnych zawsze znajdzie się wolne miejsce parkingowe na terenie naszej firmy lub niedaleko biura.

Nie musisz jednak odwiedzać nas osobiście. Nasi doradcy czekają na twój

telefon lub wiadomość e-mail odnośnie instalacji wiat i altan na śmieci. 

 
 
 

Wiaty śmietnikowe to ważny element osiedli i wspólnot mieszkaniowych, które dbają o porządek i higienę wokół miejsca składowania śmieci. Odpowiednie zabezpieczenie miejsca składowania śmieci ogranicza dostęp niepożądanych osób, które mogłyby zdewastować śmietniki lub wyrzucić zawartość śmietników na zewnątrz. Ograniczenie dostępu do osób upoważnionych to także gwarancja, że nikt inny nie będzie składował śmieci w koszach nienależących do jego posesji. Powoduje to, że miejsca w koszach wystarcza na dłużej, co zwiększa komfort życia mieszkańców.

Aby wiata spełniała swoje zadanie, musi być wytrzymała i odpowiednio zamontowana. Warto w takiej sytuacji zdać się na ekspertów takich jak fachowcy z firmy DEMIT Paweł Prasowski. Przy realizacji naszych inwestycji na terenie województwa pomorskiego i okolic, wykorzystujemy metalowe wiaty i altany tylko od sprawdzonych producentów, co daje nam gwarancję odpowiedniej osłony śmietników na wiele lat. Dodatkowo bogata oferta modeli przęseł i osłon umożliwia zaprojektowanie odpowiedniej altany do każdej sytuacji i ilości koszy na śmieci, od małych wiat na wąskie kosze przydomowe do wiat skupiających 6 lub więcej śmietników o pojemności 1100l. Kontaktując się z nami, otrzymasz pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb, tak aby wszystkie śmietniki zmieściły się w wiacie. W naszej ofercie posiadamy osłony o najnowszym designie, nieodstające od obecnych trendów urbanistycznych, jak również proste budżetowe wiaty, gdy najważniejszy jest porządek i wytrzymałość.

Przeprowadzony przez nas montaż wiaty śmietnikowej w Pomorskim to kompleksowa obsługa całej inwestycji. Zajmujemy się projektem i wyceną, wykonujemy przygotowanie podłoża i kotwienie, dostarczamy wiatę na teren budowy, aby ostatecznie dokonać montażu i oddać inwestycję w ręce administratora obiektu. W DEMIT oferujemy również całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, aby jak najszybciej przywrócić poprawne funkcjonowanie obiektu.


Wiaty śmietnikowe w Trójmieście od sprawdzonego partnera 

Aby zagwarantować niezawodną realizację inwestycji, współpracujmy z zaufanym partnerem — GMS. Wiaty GMS cechują się solidną, stalową budową w połączeniu z nowoczesnym wyglądem współgrającym z nowym budownictwem. Dzięki zastosowaniu stali ocynkowej materiał wykonania wiat jest znaczniej bardziej odporny na warunku pogodowe i na dłużej może zachować swoje walory estetyczne. GMS w swojej ofercie posiada wiele wariantów osłon śmietnikowych różniących się wymiarami, kolorystyką czy konstrukcją. Szczególnie wyróżniają się altany wykorzystujące żaluzje lub siatkę. Wiaty GMS wykorzystują budową modułową z elementów o szerokości 1 metra, dzięki czemu transport na teren montażu jest znacznie ułatwiony, a to wpływa na niższe koszty całej inwestycji. W zależności od potrzeb zleceniodawcy, ściany mogą zostać wykonane w zabudowie pełnej lub ażurowej. Altany na śmieci GMS zostały zaprojektowane tak, aby mogły pomieścić typowe kosze na odpady używane na osiedlach i domach prywatnych. Swobodny przepływ powietrza zapewnia wywyższenie zabudowy w połączeniu z ażurową zabudową osłony śmietnikowej. Dostępu do wnętrza blaszanego schowka pilnują drzwi przesuwne lub drzwi rozwierane, otwierane za pomocą klucza. Do konstrukcji montowana jest także rynna i rura spustowa PCV w celu odpowiedniego odprowadzania opadów z dachu. Zlecając inwestycje firmie DEMIT, otrzymasz fachowy montaż wiat GMS na swoim osiedlu.

Dostępne rodzaje osłon śmietnikowych

Montujemy osłony śmietnikowe dostępne w siedmiu rodzajach wypełnienia. GMS-A to wytrzymałe wypełnienie ażurowe pozwalające na swobodny przepływ powietrza. Składa się ono z 11-centymetrowych blach ocynkowanych o grubości 0,5 mm. Osłona śmietnikowa typu GMS-K wykorzystuje typową konstrukcję kratową z drutu ocynkowanego o średnicy 5 nm. GMS-EX jest zbudowany z ocynkowanej siatki cięto-ciągnionej, która pozwala na duży przepływ powietrza, jednocześnie nadając prestiżowego wyglądu dla całej konstrukcji. Wiata w stylu GMS-QG została zaprojektowana z użyciem perforowanych blach ocynkowanych. Pozwalają one zachować przepływ powietrza i w miarę możliwości ukryć wnętrze schowka. Jednym z klasycznych styli osłon śmietnikowych jest GMS-Ż. Jego zabudowa składa się z blach ocynkowanych w kształcie żaluzji, które nadal pozwalają na pewną cyrkulację powietrze dzięki małym szczelinom między blachami. GMS-C to elegancka altana śmietnikowa całkowicie ukrywająca kontenery na śmieci przed osobami z zewnątrz. GMS-L jest konstrukcją lamelową, która łączy w sobie wytrzymałość, odpowiednią cyrkulację i estetykę. Montowane przez nas schowki śmietnikowe dostępne są w czterech różnych gabarytach. Wersja Mikro o powierzchni 2 × 2 m mieści 1 pojemnik na 1100l. Dual to powierzchnia 2 × 3 m i zmieszczą się w nim 2 pojemniki na 1100l. Wiata Optimal o rozmiarze 4 × 3 m może pomieścić 4 pojemniki na 1100l, a Maxi rozmiar 4 × 5 m i miejsce na nawet 6 kontenerów 1100l. Zleć montaż altany śmietnikowej naszej firmie. Dokonamy wyceny i dobierzemy odpowiednią osłonę na kosze do twojego projektu.

Budowa wiat śmietnikowych - czy warto?

Czasami, chcąc zaoszczędzić trochę pieniędzy, możemy zastanawiać się, czy ogrodzenie naszych śmietników jest naprawdę ważną inwestycją. Warto w tym momencie przytoczyć parę powodów, dla których nigdy nie powinniśmy zostawiać naszych śmietników bez osłony.

Higiena i porządek

Utrzymanie porządku na naszym składowisku to z pewnością najważniejszy powód, dla którego warto zainwestować w schowki blaszane na śmietniki. Ograniczony dostęp do koszy to ochrona przed aktami wandalizmu i wprowadzaniem bałaganu. Szczególnie szczelne modele chronią także kosze przed dostępem dzikich zwierząt, które również często przyczyniają się do tworzenia bałaganu lub przewracania mniejszych koszy. Porządek na składowisku to także mniej nieprzyjemnych zapachów wydobywających się ze składowiska, co szczególnie docenią użytkownicy wiaty oraz przechodnie. Nie można zapomnieć o ważnej funkcji, jaką spełnia zadaszenie ogrodzenia, chroni kontenery przed śniegiem czy wodą co zwiększa komfort ich użytkowania.

Mniej sprzątania i czystsze podwórko

Zapewne każdy zna sytuacje, gdy po mocnej wichurze całe podwórko osiedlowe zostało zanieczyszczone przez papierki, folie lub inne lekkie śmieci. Dzieje się tak najczęściej, gdy dojdzie do nieodpowiedniego składowania śmieci, przez co mogą one zostać łatwo rozniesione po całej okolicy. Aby zapobiec takim sytuacją, warto przemyśleć montaż blaszanego schowka na kontenery. Taki schowek zapewnia ochronę od nagłego wiatru, a dodatkowo nie pozwoli, aby lotne śmieci rozniosły się po całym osiedlu. Dzięki temu cały czas możemy cieszyć się porządkiem przed naszym domem lub blokiem.

Kontenery na wyłączność

Wiata śmietnikowa może zostać wyposażona w zamek na klucz. W takim ustawieniu dostęp do środka mają tylko osoby upoważnione, najczęściej właściciele domu lub bloku. Wyklucza to możliwość podrzucania śmieci do naszego kontenera przez osoby niepowołane, a to z kolei powoduje, że nasze kosze wolniej się przepełniają i upoważnieni użytkownicy mogą częściej wynosić śmieci.

Możliwość taniej wymiany wiaty

W czasach ciągle zmieniających się przepisów, dobrze jest być gotowym na szybkie zmiany np. gdyby nagle trzeba było dostosować wiaty do odpowiedniej segregacji śmieci. Wymiana blaszanej wiaty lub jej dostosowanie jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku pomieszczeń murowanych.

Nowoczesny design kontenerów

Poza typowymi, funkcjonalnymi zaletami, trzeba również wspomnieć o walorach estetycznych naszych wiat. Eleganckie ogrodzenia idealnie wkomponowują się w nowoczesny styl urbanistyczny, jednocześnie ukrywając mało przyjemne dla oka kubły i kontenery.


Nie czekaj, zamów kompleksowy montaż wiat na śmieci w naszej firmie i ciesz się porządku na swoim osiedlu.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ