SZLABANY

dla najnowocześniejszych rozwiązań w zarządzaniu parkingami

FAAC Magnetic.Parking

Rodzina MHTMTM MicroDrive to innowacyjna technologia napędowa. Niskie koszty utrzymania, wysokie osiągi i prędkość otwierania to tylko kilka wartych uwagi zalet. Zespół napędowy wraz ze zintegrowaną jednostką sterującą oraz kompaktową przekładnią o wysokiej wydajności zaskakuje niewielkim rozmiarem.

To rewolucyjne rozwiązanie napędowe uzupełnione zostało przez nowoczesną centralę sterującą MGC wyposażoną w zintegrowane detektory pętli indukcyjnej. Łatwość programowania zapewnia duży wyświetlacz LCD i przyciski sterujące. W zależności od wersji możliwa jest prosta i szybka obsługa centrali zarówno na miejscu jak i na odległość.

 

 

BFT Maxima

Szlabany serii MAXIMA ULTRA przeznaczone są do wjazdów o szerokości do 3m w instalacjach zbiorczych, przemysłowych i na parkingach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Szlabany te posiadają silnik zasilany napięciem 230V, oraz wbudowaną centralę sterującą CSB BR XT wyposażoną w wyświetlacz oraz radioodbiornik na 2048 pilotów. Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości seria MAXIMA ULTRA cechuje się bardzo wysoką sprawnością i żywotnością (MCBF czyli średni czas pracy bez awarii wynosi do 5 mln cykli).

 

NOWOŚĆ!

szlaban elektromechaniczny MAXIMA ULTRA 36

 

 

Szeroka gama produktów

Innowacyjna technologia dająca więcej możliwości

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ