SYSTEM PARKINGOWY FAAC

PROSTOTA I NIEZAWODNOŚĆ

Nowy ParQube jest zaawansowanym systemem FAAC, który zapewnia prostotę dla użytkowników i instalatorów zachowując jednocześnie niezawodność i precyzję działania wymaganą przez zarządców parkingów. Innowacyjny i nowoczesny system został zaprojektowany aby jego elementy były wytrzymałe, ergonomiczne i łatwe w obsłudze dla użytkowników końcowych. Pomyślany jako rozwiązanie nie generujące wysokich kosztów, system bazuje na prostych a jednocześnie zaawansowanych elementach mechanicznych i bardzo niezawodnych elektronicznych komponentach.
ParQube powstał z połączenia doświadczeń projektantów i użytkowników aby oferować unikalny i ergonomiczny dizajn połączony z najbardziej zaawansowanymi technologicznie komponentami, jak dwuwymiarowa matryca biletów z kodem kreskowym. ParQube oferuje także wysoką wszechstronność i elastyczność w dopasowaniu do potrzeb naszych Klientów.

 
 
Janus Management System

HUB do zarządzania parkingiem

 
  • Łatwy do opanowania. JMS oferuje bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interface, który można opanować dosłownie z marszu.
  • Łatwy w użyciu gdziekolwiek jesteś. Używaj aplikacji JMS Mobile aby nadzorować swój biznes w każdym czasie i miejscu.
  • Usprawnij zarządzanie. JMS upraszcza twoje zarządzanie systemem i procesami biznesowymi.
  • Ekonomiczny. JMS znacząco zwiąksza wydajność operacyjną a optymalizując zasoby poprawia efektywność procesów.
 

 ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ