Piloty do bram

Szeroki wybór pilotów do bram i automatyki Z usługą programowania

 

Dostępne w naszej ofercie uniwersalne piloty do bram pozwalają użytkownikom w łatwy i przyjemny sposób sterować pracą ich napędów, bram i szlabanów. Korzystając ze sterowania radiowego użytkownicy mogą otwierać lub zamykać przejazd bez konieczności opuszczania pojazdu. Zwiększa to komfort użytkowników oraz płynność ruchu i eliminuje potencjalne niebezpiecznie sytuacje takie jak wysiadanie z samochodu na ruchliwej drodze. Wystarczy jeden ruch palca aby przesunąć wielokilogramową bramę lub podnieść długi szlaban, a wszystko to wygodnie i w bezpiecznej odległości.

Dzięki odpowiednio bogatej ofercie oferujemy piloty spełniające każde wymogi estetyczne oraz zapewniające odpowiednią liczbę przycisków(kanałów) aby zapewnić maksimum użyteczności i wygody. W naszej ofercie znajdują się piloty wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu możemy zaproponować odpowiednie piloty dla klientów oczekujących solidnych i wytrzymałych pilotów do bram oraz dla klientów stawiających na bardziej budżetowe rozwiązania.

Potrzebujesz kilku nowych pilotów do bramy wjazdowej? A może jesteś administratorem wspólnoty i potrzebujesz pilotów dla całego osiedla? Skontaktuj się z nami. Doradzimy jakie piloty wybrać, aby pasowały do stosowanej automatyki i pomożemy je zakodować. Zapraszamy!

 

Piloty NICE

 

W ofercie pilotów producenta NICE znajdują się wysokiej jakości piloty do automatyki cechujące się wysoka precyzją i najwyższą jakością wykonania.

Pilot NICE charakteryzuje się również najwyższym poziomem bezpieczeństwa dzięki mnogości możliwych kombinacji. Sprawia to, że kodu nie da się odtworzyć czy skopiować.

Wzornictwo pilotów NICE obejmuję szeroką gamę designów. Od klasycznej stylistyki wykorzystywanej w pilotach z serii Flor-S, Smilo czy Era Flor po nowoczesne i kolorowe piloty Era Inti.

W zależności od modelu, pilot NICE może obsługiwać od jednego do dziewięciu kanałów. Dzięki zastosowaniu najnowszego procesora piloty mają znacznie skrócony czas reakcji na sterowanie, a ich zasięg działania potrafi sięgać nawet 1 km przy zastosowaniu systemu z technologią LoRa.

 

Piloty BFT

 

Kompaktowy pilot BFT dostępny jest w wariancie z 2 lub 4 kanałami. Wnętrze nadajnika obudowane jest wysokiej jakości tworzywem odpornym na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy.

Pilot działa na częstotliwości 433,92 MHz i używania kodowania zmiennego. Jego zasięg wacha się w granicach od 50 do 100 metrów, a obsługa jest prosta i intuicyjna.

 

Piloty FAAC

 

Piloty od producenta FAAC obsługują zarówno częstotliwość 433,92 MHz jak i 868,35 MHz. Piloty FAAC XT4 dekodowane są w technologii RC, dzięki czemu kod ulega zmianie z chwila użycia nadajnika, a następnie algorytm rozpoznaje i potwierdza sygnał wyłącznie z zakodowanych na odbiorniku.

Nadajniki z opatentowanym systemem SLH wykorzystują technologię kodu dynamicznie zmiennego z kodowaną transmisją oraz funkcją samo-uczenia. Powoduje to że klonowanie takich pilotów jest praktycznie niemożliwe. Zakodowane nadajniki można replikować nawet zdalnie z odbiornika za pomocą opatentowanego przez FAAC systemu zapamiętywania.

Piloty z systemem LR mogą pokryć odległość niemal dwukrotnie wyższą od rzeczywistej poprzez rozpoznawanie położenia dłoni czy szumu elektrycznego.

 

Programowanie pilotów do bram

 

Poza sprzedażą nadajników oferujemy również usługę programowania pilotów. Po akceptacji zgłoszenia, nasi wykwalifikowani monterzy przyjadą na miejsce i zakodują nowe piloty do bram, szlabanów lub innej automatyki.

Przy wysyłaniu zgłoszenia prosimy o podanie dodatkowych informacji takich jak dotychczasowo używane piloty i model posiadanej automatyki lub napędu. Pomoże nam to ustalić czy dogranie pilotów będzie możliwe i przyśpieszy realizacje zlecenia.

Usługa dostępna tylko w Trójmieście i okolicach.

Zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, jakie piloty wybrać do Twojej automatyki i pomożemy je zaprogramować.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ