Ogrodzenia Gdynia

Firma DEMIT Paweł Prasowski od ponad 28 lat zajmuje się montażem i serwisem ogrodzeń na posesjach prywatnych, terenach firmowych oraz obiektach publicznych. Naszym klientom z Gdyni i okolic oferujemy najwyższej jakości ogrodzenia przęsłowe oraz ekonomiczne ogrodzenia siatkowe. Zlecenia naszych klientów realizujemy kompleksowo, od fazy projektu i wyceny, po montaż i opiekę gwarancyjną.

ZADZWOŃ: 58 306 98 54

 

Montaż ogrodzeń Gdynia

 

Jeden z naszych montaży rozległego ogrodzenia z siatki z dodatkiem drutu ostrzowego concertina w okolicach Gdyni. Ogrodzenie z elastycznej siatki dobrze sprawdza się gdy potrzeba zabezpieczyć rozległe tereny przemysłowe, działki budowlane, obiekty publiczne, kojce dla psów czy kosze śmietnikowe.

 

Ogrodzenie panelowe zamontowane na terenie jednego z pomorskich osiedli przez naszą firmę. Sztywne panele cechują się dużą wytrzymałością na warunki zewnętrzne. Warto na nie postawić gdy planujemy ogrodzić obiekty takie jak posesje prywatne, działki rekreacyjne, parki, tereny zielone czy właśnie osiedla lub place zabaw.

 
 
 

Odwiedź nasze biuro niedaleko Gdyni

Jesteśmy regionalną firmą oferującą usługi montażu ogrodzeń z siatki, ogrodzeń przęsłowych, ogrodzeń modułowych oraz ogrodzeń posesyjnych. Zainstalowane przez nas ogrodzenia można odnaleźć na terenie Gdyni oraz całego województwa Pomorskiego i okolic. Przez ponad ćwierć wieku zgromadziliśmy wystarczającą ekspertyzę, aby sprostać zleceniom najbardziej wymagających klientów i móc im służyć fachową wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze osobiście.

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewidęć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54

 
 

Sprawdź, kto już nam zaufał

Przez lata naszej działalności w obszarze Gdyni i okolic, mieliśmy przyjemność być wykonawcami inwestycji dla regionalnych oraz ogólnopolskich gigantów biznesowych takich jak:

  

  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol
  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje
 

Działamy na rynku od 1995 roku co pozwoliło nam zebrać wymagane doświadczenie aby bezproblemowo zająć się także Twoim projektem ogrodzenia w Gdyni i okolicach. 

Sprawdź rekomendacje od naszych usatysfakcjonowanych klientów.

 
 

Dowiedz się więcej i naszych pozostałych usługach

Sprzedaż i montaż ogrodzeń to tylko część naszej ogólnej działaności. Firma DEMIT Paweł Prasowski wykonuje również inwestycje takie jak: 

 
 
 
 
 

Jak dojechać do naszego biura z Gdyni

Siedziba naszej firmy znajduje się przy wylocie z Gdańska w stronę Elbląga. Aby do nas dotrzeć najlepiej skorzystać z Trójmiejskiej obwodnicy i kierować się w kierunku węzła Gdańsk Wschód. 
Dla naszych klientów oferujemy wolne miejsca parkingowe przed naszym biurem. 

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ