Ogrodzenia Gdańsk

Szukasz doświadczonego montera solidnych i ekonomicznych ogrodzeń z siatki? A może planujesz rozbudowanie swoją posesję o eleganckie i nowoczesne ogrodzenia przęsłowe? Powierz swoją inwestycję firmie DEMIT Paweł Prasowski. Przez ponad 26 lat działalności w Gdańsku i okolicach zdobyliśmy niezbędną wiedzę i umiejętności, co w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia owocuje dziesiątkami pomyślnie zrealizowanych inwestycji.


Zapraszamy do kontaktu. W DEMIT poprowadzimy Twoją inwestycję od początku do końca.


Telefon: 58 306 98 54

 
 
 

Montaż ogrodzeń Pomorskie

 
 
 
 

Montaż ogrodzenia przęsłowego na wyspie przy wyjeździe z Gdańska. Wykonanie: DEMIT Paweł Prasowski. Ogrodzenie tego typu nadaję się do miejsc takich jak posesje przemysłowe, kojce dla psów, działki budowlane, obiekty sportowe czy terenów z koszami śmietnikowymi. 

 
 

 Przykład ogrodzenia z siatki wykonanego na terenie województwa pomorskiego przez pracowników firmy DEMIT Paweł Prasowski.
Siatka ogrodzeniowa najlepiej sprawdza się na posesjach prywatnych, działkach rekreacyjnych, osiedlach, jako ogrodzenie parków i terenów zielonych w tym terenów rolniczych, leśnych, sadów czy ogrodów.

 
 
 
 

Odwiedź nas osobiście niedaleko Gdańska

DEMIT Paweł Prasowski to lokalna firma zaopatrująca Pomorze i okolice w ogrodzenia z siatki, ogrodzenia przęsłowe, ogrodzenia modułowe oraz ogrodzenia posesyjne i inne elementy infrastruktury. Nasze doświadczenie liczone jest w dziesiątkach lat, w trakcie których zebraliśmy wymagane doświadczenie i wiedzę potrzebną do realizacji zleceń dla klientów prywatnych i firmowych w Gdańsku i poza nim. 

Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy wykonają dla ciebie projekt i wycenę nowego ogrodzenia.

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54

 

Firma sprawdzona przez Pomorskich partnerów

Zlecając nam montaż ogrodzenia na terenie posesji, osiedla lub firmy możesz być pewny, że Twoją inwestycją zajmą się profesjonaliści. Wybierając firmę DEMIT wybierasz wykonawcę z którego usług skorzystały jedne z największych podmiotów gospodarczych w rejonie takie jak:

 
 
  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol
  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje

Przez ponad 26 lat działalności na rynku poprowadziliśmy sukcesywnie wiele wysokobudżetowych inwestycji, ale wykonujemy także mniejsze zlecenia dla klientów prywatnych myślących o ogrodzeniu swojej posesji czy małych firm potrzebujących ekonomicznego ogrodzenia do swoich terenów. Skontaktuj się z naszymi doradcami - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby zapewnić optymalne rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby naszych klientów. 

 
 

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Poza sprzedażą i kompleksową instalacja różnego rodzaju ogrodzeń, w naszej firmie wykonujemy również inwestycje obejmujące takie zlecenia jak:

 
 
 
 

Jak dojechać do firmy DEMIT Paweł Prasowski z Gdańska?

 

Biuro naszej firmy znajduje się na uboczu Trójmiasta, dzięki czemu nasi klienci mogą uniknąć śródmiejskich korków. Aby do nas dojechać, wystarczy skierować się w stronę węzła Gdańsk Wschód, gdzie nasze biuro będzie łatwo dostrzegalne. Na naszych klientów czekają wolne miejsca parkingowe.

Przyjmujemy zlecenia również telefonicznie i e-mailowo. Zadzwoń do nas lub napisz zapytanie odnośnie montażu ogrodzeń w Gdańsku lub innych oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy.

 
 
 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ