Ogrodzenia przęsłowe i siatkowe

ogrodzenia przęsłowe i ogrodzenia przemysłowe do każdego obiektu

 

Nowoczesne ogrodzenia dostępne w naszej ofercie to nie tylko sposób na zwiększenie bezpieczeństwa posesji lub obiektu, ale także element, który zwiększy prestiż lub podkreśli styl przestrzeni zewnętrznej. Nasza oferta ogrodzeń dostosowana jest do domów prywatnych, osiedli, terenów firmowych oraz obiektów publicznych.

 
 

W DEMIT zajmujemy się doradztwem, wyceną, sprzedażą i montażem różnego typu ogrodzeń przęsłowych i siatkowychdla klientów prywatnych i biznesowych. Dzięki nawiązaniu współpracy ze znanymi producentami ogrodzeń takimi jak firma Wiśniowski czy Plast-Met, możemy zagwarantować instalacje ogrodzeń o najwyższych standardach, które będą spełniać swoją funkcję przez długie lata.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub odwiedzenia naszego biura osobiście. Poprowadzimy Twoją inwestycję od początku do końca.

 
 

Ogrodzenia posesyjne

 

Odpowiednio dobrane ogrodzenie spowoduje, że posesja będzie prezentować się jeszcze lepiej. Właśnie dlatego nasze ogrodzenia przęsłowe są połączeniem nowoczesnego designu i technologii zapewniającej wysoką wytrzymałość konstrukcji.

Co więcej, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w naszej ofercie dostępne są ogrodzeni w wielu różnych wzorach i kolorach. Taka różnorodność stylów pozwala dopasować ogrodzenie do zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej zabudowy bez żadnych ustępstw ze strony funkcjonalności czy użytych materiałów.

 
 
 

Ogrodzenia przemysłowe

 

Do ochrony rozległych obiektów zalecamy nieco bardziej ekonomiczne rozwiązania, na przykład ogrodzenia z paneli kratowych lub ogrodzenia powlekane siatką. Takie uniwersalne rozwiązania można z powodzeniem służyć jako zabezpieczenie zakładów pracy, magazynów, fabryk, obiektów sportowych lub innych terenów użyteczności publicznej.

Panele kratowe dostępne są w wersji 2D i 3D, z czego te drugie odznaczają się charakterystycznymi przetłoczeniami, które nadają panelom jeszcze większość sztywność.

Z kolei do zabezpieczenia obiektów sportowych najlepiej nada się ogrodzenie sportowe WIŚNOWSKI, które jest odpowiednio wyższe oraz umożliwia montaż instalacji piłko-chwytowej.

Do ogrodzenia terenów rolniczych, leśnych, osłon śmietników czy tymczasowego placu budowy najlepiej sprawdzą się konstrukcje ogrodzeniowe wykorzystujące plecioną siatkę. Taki rodzaj ogrodzenia zapewnia duża trwałość i dowolność montażu, jednocześnie nie obciążając budżetu projektu.

 
 

Ogrodzenia FANCY FENCE

 
 

Dla klientów szukających czegoś specjalnego i całkowicie nietypowego polecamy nowoczesne ogrodzenia chowane w ziemie FANCY FENCE. Głównym celem projektowym było stworzenie wytrzymałego ogrodzenia, które daje poczucie bezpieczeństwa, ale nie odgradza użytkowników od otaczającego ich świata. Futurystyczny wygląd ogrodzenia z pewnością przyciągnie uwagę gości. Samo działanie mechanizmu również gwarantuje wiele zalet w tym możliwość montażu ogrodzenia na nierównościach i wąskich działkach. FANCY FENCE sprawdzi się również jako osłona obiektów publicznych, które wymagają zamknięcia na czas, gdy nie są używane. Konstrukcja ogrodzenia FANCY FENCE pozwala również użyć tego rodzaju ogrodzenia jako sposobu na tymczasowe wydzielenie przestrzeni publicznej, a wzmocnione stalowo-betonowe słupki mogą stanowić skuteczną ochronę przed pojazdami.

 

Szukasz wykonawcy, który zaplanuje i poprowadzi kompleksowy montaż Twojego ogrodzenia od początku do końca? Skontaktuj się z nami.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ