Napędy w obudowie przed kładką nad Motławą w Gdańsku. W środku został zastosowany napęd dostarczony i zamontowany przez firmę DEMIT Paweł Prasowski.

Montaż napędów do bram Gdańsk

Oferujemy usługi z zakresu sprzedaży, dostawy, serwisu oraz montażu napędów w Gdańsku. Firma DEMIT Paweł Prasowski to lokalny ekspert działający na terenie województwa Pomorskiego i okolic. Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń wykorzystując ponad 28 doświadczenia w branży

ZADZWOŃ: 58 306 98 54

 
 

Montaż automatyki Trójmiasto

 
 
 
 

Firma DEMIT Paweł Prasowski w Gdańsku

 

DEMIT aktywnie działa w Gdańsku oraz okolicach montując m.in. napędy do bram już od 1995 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie i rozpoznawalność na terenie całego województwa Pomorskiego.
Zapraszamy do naszego biura. Nasi doradcy czekają na Ciebie.

Kontakt:
DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54
https://www.demit.pl

 
 
 

Nasi partnerzy z Gdańska i okolic

 

Na przestrzeni wielu lat firmie DEMIT Paweł Prasowski zaufało już dziesiątki gdańskich, lokalnych przedsiębiorców oraz regionalnych potentatów biznesowych.

Jesteśmy szczególnie dumni ze współpracy z firmami takimi jak:

  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje
  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol

Wybierając montaż automatyki w naszej firmie, masz pewność współpracy ze sprawdzonym i przetestowanym wykonawcą.
Jeżeli dalej nie jesteś przekonany,  sprawdź nasze kompetencje i udane inwestycje:

 
 

Usługi montażu oferowane przez DEMIT na terenie Gdańska

 

Poza sprzedażą i montażem napędów, firma DEMIT Paweł Prasowski oferuje także szereg innych usług:

 
 
 
 
 

Dojazd do naszej firmy z Gdańska

Siedziba naszej firmy znajduje się przy wylocie z Gdańska w stronę węzła Gdańsk Wschód. Na naszych gości zawsze czeka wolne i darmowe miejsce parkingowe.

Jeśli jednak wolisz skontaktować się z nami innymi środkami, zadzwoń do nas lub napisz zapytanie odnośnie montażu napędów Gdańsku lub innych oferowanych przez nas usług.

 
 
 

Montaż napędów do bramy to inwestycja, która najczęściej wiąże się z budową prywatnej posesji lub generalnym remontem działki. Wiemy, że przy budowie nieruchomości w Trójmieście liczy się każda złotówka, a mimo to bardzo łatwo jest przekroczyć ustalony budżet. Z tego klienci często odkładają instalacje napędów na koniec planu inwestycyjnego lub do czasu uzyskana nowych środków. Nasza firma doskonale to rozumie, w końcu wielu naszych pracowników z Gdańska również posiada posesje z zamontowaną automatyką. Dlatego właśnie firma DEMIT Paweł Prasowski oferuje produkty i montaż automatyki dostosowany do budżetu i specyficznych wymagań każdego klienta. Co więcej, wybór nieznanej firmy to ryzyko nieudanej instalacji lub otrzymania napędów i siłowników niewiadomego pochodzenia o gorszej jakości. To wszystko może ostatecznie prowadzić do problemów z działaniem bramy i konieczności przeprowadzenia działań naprawczych, a to oznacza tylko jedno: dodatkowe koszty do i tak już nadwerężonego budżetu.

Decydując się na współprace z DEMIT unikasz tego ryzyka. Twoje napędy i siłowniki są sprowadzane zawsze od oficjalnego producenta, co potwierdzają nasze certyfikaty uzyskane od naszych partnerów. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, przez co możesz być pewny, że twoja posesja nie będzie tą, na której ktoś dopiero zaczyna naukę fachu. Wybierając nasze usług, otrzymujesz także pomoc naszych doświadczonych handlowców, którzy krok po kroku poprowadzą cię przez dostępne opcje, aby ostatecznie wybrać najbardziej pasujący napęd lub siłownik do twojej posesji. Warto również zaznaczyć, że wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją producenta oraz gwarancją naszej firmy w zależności od specyfiki zamówienia, czego nie możesz otrzymać kupując napędy i usługę montażu automatyki z niewiadomego pochodzenia. Nie marnuj czasu szukając odpowiedniego rozwiązania w Internecie na własną rękę - skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych naszej firmy.

 
 

Dlaczego warto zdecydować się na instalację napędów do bram w Gdańsku?

 

Gdańsk to wielkie miasto, w którym mieszka prawie 580 tysięcy osób. W tak dużym mieście, ogrodzenie naszej posesji przed niepożądanymi gośćmi to zdecydowany priorytet. Jednak ręczne otwieranie i zamykanie posesji może być na dłuższą metę bardzo męczące. Warto zdecydować się w takim razie na zastosowanie automatycznych napędów lub siłowników, które pozwolą nam otwierać ją pilotem z wnętrza naszego samochodu, za pomocą domofonu, wideodomofonu lub za pomocą instalacji alarmowej i smartfona. W tym celu polecamy skorzystać z usług firmy DEMIT Paweł Prasowski, która dokonuje profesjonalnych montaży napędów do bram na terenie całego województwa pomorskiego.

Inny powód, dla którego warto zamontować napędy lub siłowniki to obecna, wysoka cena terenów i działek w Gdańsku. Wybierając automatykę do wjazdów przesuwnych możemy oszczędzić wiele miejsca na naszym podjeździe i poza nim. Pozwoli nam to zwolnić przestrzeń zarezerwowaną do otwierania wielometrowych skrzydeł bramy, którą od teraz będziemy mogli wykorzystać według własnych potrzeb. Automatyczne sterowanie wjazdem i wyjazdem to również elegancja i prestiż. Żadna nowoczesna posesja nie może objeść się bez samo otwierającego się wjazdu. Automatyka do bram jeszcze niedawno była zarezerwowana głównie dla przedsiębiorstw i terenów usługowych, ale coraz niższe ceny automatyki wraz z zachowaniem jej wysokiej jakości sprawiły, że więcej i więcej mieszkańców Gdańska oraz całej Polski decyduję się na montaż automatyki na terenie swoich prywatnych posesji.

Bezpieczeństwo twojej posesji oraz wygoda otwierania posesji bez narażania się na deszcz czy mróz jest teraz w Twoim zasięgu. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, jaki rodzaj napędów wybrać, zadzwoń do nas i opowiedz nam o swojej sytuacji, a my zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

 
 

Kompleksowy montaż automatyki w Trójmieście

 

Firma DEMIT Paweł Prasowski to nie tylko montaż napędów i siłowników, ale również wstępna konsultacja, preferencyjna sprzedaż, bezproblemowa dostawa na terenie Gdańska i fachowy serwis. Nasza firma poprowadzi Twoją inwestycję od fazy pomysłu do etapu nadzorowania nad jej poprawnym działaniem. Doradzimy jakie napędy i siłowniki dobrać do Twojego obiektu, zaoferujemy wycenę dostosowaną do Twojego budżetu, przywieziemy automatykę na miejsce inwestycji, dokonamy profesjonalnego montażu automatyki, a po wszystkim będziemy z Tobą w kontakcie serwisowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się ze swoich napędów i siłowników. DEMIT Paweł Prasowski świadczy usługi dla dużych i małych klientów na terenie Gdańska. Pomagamy klientom indywidualnym zamontować automatykę w ich domach jednorodzinnych, bramach wjazdowych, garażach i furtkach. Wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe często korzystają z naszej pomocy przy montażu napędów do bram parkingowych czy garaży podziemnych. Firmy z województwa Pomorskiego zlecają nam instalacje napędów w swoich halach i zakładach produkcyjnych. Zgłaszają się do nas także przedstawiciele różnych instytucji w celu zlecenia kompleksowej inwestycji na obiektach użyteczności publicznej. Taka różnorodność klientów powoduje, że do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie i z otwartym umysłem.

 
 

Rodzaje automatyki oferowanej w Gdańsku.

 

Automatykę bramową możemy podzielić na trzy podstawowe grupy: napędy do bram przesuwnych, siłowniki oraz napędy garażowe. Dla naszych pracowników nie ma to jednak znaczenia, ponieważ nasi monterzy posiadają bogate doświadczenie w montażu napędów z każdej z wymienionych grup. Do mechanizmów przesuwnych stosujemy napędy oparte o system przekładni, na których ramie przesuwane wzdłuż ogrodzenia posesji. W przypadku wjazdów jedno lub dwuskrzydłowych oferujemy montaż siłowników, które za pomocą swoich tłoków sterują skrzydłami furtki. Czasami w takich przypadkach stosuje się również napędy z łamanymi ramionami, które dobrze sprawdzają się przy grubych kolumnach. Napędy garażowe montujemy zwykle przy suficie, gdzie za pomocą łańcuchów lub pasków podciągają drzwi do góry, otwierając tym samym przejazd.

Napędy różnią się między sobą także swoimi parametrami. Część z nich przeznaczona jest do mało intensywnej pracy z naciskiem na ciche i komfortowe działanie. Niektóre urządzenia zbudowano w celach obsługi często uczęszczanych wjazdów i garaży. Takie napędy muszą wykazać się solidnością wykonania i wytrzymałością użytych komponentów. Automatykę dzielimy także pod względem maksymalnego udźwigu. W specyficznych przypadkach warto zastanowić się nad montażem napędów podziemnych. Takie urządzenia są prawie niewidoczne i nie zajmują wiele miejsca. Pozwalają również na pracę ramion w promieniu 180 stopni zamiast klasycznych 90 stopni. Są niestety bardzo kosztowne. Dalej nie możesz się zdecydować? DEMIT pomoże Ci dobrać odpowiednią automatykę do każdej posesji oraz wykona jej fachowy montaż.

 
 

Typowe błędy przy montażu napędów i siłowników.

 

Aby cieszyć się nienaganną pracą naszej automatyki na naszej posesji, montaż napędów musi zostać przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów. W przeciwnym razie narażamy się na wiele problemów, stracone pieniądze, a nawet blokadę całego mechanizmu lub narażenie życia i mienia. Częstym błędem początkujących monterów jest nieodpowiednie dopasowanie modelu napędu do warunków określonej posesji i ogrodzenia. Teren Trójmiasta jest bardzo różnorodny pod względem powierzchni i wielkości posesji, co stwarza konieczność doboru odpowiedniego napędu do danego ogrodzenia lub garażu.

Aby poprawnie dopasować automatykę do wymagań klienta potrzeba sporego specjalistycznego doświadczenia. Takie kwalifikacje posiadają pracownicy certyfikowanej firmy DEMIT Paweł Prasowski, którzy w trakcie swojej kariery dobrali i zamontowali już dziesiątki napędów i siłowników.. Innym częstym niedopatrzeniem przy montażu jest także nieodpowiednie wypoziomowanie prowadnic od drzwi garażowych. Mała niedokładność w tej części mechanizmu może znacząco pogorszyć późniejsze działanie automatyki, a co gorsza, spowodować zagrożenie życia osób znajdujących się pod ciężkimi elementami wiszącymi. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie — w celu zminimalizowania ryzyka zatrudnij monterów z firmy DEMIT z ponad 28-letnim doświadczeniem. Profesjonalny montaż napędów do bram to pewność, że nasza automatyka została zainstalowana prawidłowo, a my będziemy mogli odetchnąć w spokoju bez obawy o usterki lub zwarcia.

 
 

Montaż napędów od sprawdzonych producentów.

 

Wybierając współprace z firmą DEMIT Paweł Prasowski, masz gwarancje, że na twojej posesji zostaną zamontowane napędy sprawdzonych, światowych marek takich jak powstałej we Włoszech firmy BFT, firmy NICE, która prowadzi swój oddział w Polsce już od 1996 roku czy powstałej w 1965 roku firmy FAAC. To m.in. właśnie dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu możemy oferować Państwu napędy najwyższej jakości, których budowa jest stale ulepszana. Niestety, wielu klientów woli szukać tańszych zamienników na własną rękę. O ile czasami udaje się dzięki temu zaoszczędzić część pieniędzy, to jakość takich napędów zwykle pozostawia wiele do życzenia, a w razie problemów nie można liczyć na gwarancje producenta. Zlecając naszej firmie montaż napędów w Gdańsku, otrzymujesz tylko oficjalne produkty, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty i autoryzacje od firm FAAC, BFT, PLAST-MET, NICE, WIŚNIOWSKI oraz wielu innych. Dodatkowo, nasze instalacje napędów są kończone wykonaniem testów rozruchowych przeprowadzonych według wymagań producentów. Próby rozruchowe mają na celu sprawdzenie poprawności montażu elementów sterujących, świetlnych i zabezpieczających, a także zbieżność działania automatyki z oczekiwaniami klienta.

 
 

Nietypowy montaż napędów nad Motławą w Gdańsku

 

Na przestrzeni naszej wieloletniej działalności, wyposażyliśmy wiele Gdańskich posesji i firm w nowoczesną automatykę. Czasami jednak klienci powierzali naszej firmie nietypowe zlecenia, których przykładem jest montaż napędu przy wejściu na kładkę nad Motławą w Gdańsku widoczny na samej górze strony. Było to bardzo odpowiedzialne zadanie — nieprawidłowy montaż napędów mógł pozostawić przerwę w barierkach i spowodować ryzyko wpadnięcia do wody. Dzięki doświadczeniu naszych fachowców nic takiego jednak nie miało miejsca i napędy wzorowo sterują barierką w tandemie z kładką. Firma DEMIT Paweł Prasowski potrafi sprostać zarówno prostym montażom, jak i unikalnym inwestycjom. Po więcej inwestycji zapraszamy na stronę naszych realizacji lub nasz profil firmowy na Facebook, gdzie będziesz mógł śledzić nasze najnowsze montaże napędów w Gdańsku oraz pozostałe inwestycje.

 
 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ