Montaż bram GDAŃSK

Firma DEMIT Paweł Prasowski specjalizuje się w sprzedaży, dostawie, serwisie oraz montażu bram w Gdańsku i całym województwie pomorskim. W naszym asortymencie znajdują się bramy przesuwne, bramy garażowe, bramy segmentowe oraz bramy przemysłowe w tym bramy szybkobieżne. Nie czekaj, zamów kompleksową inwestycję i zagwarantuj bezpieczeństwo sobie oraz swojej posesji.

TELEFON: 58 306 98 54

 
 
 
 

  Brama przesuwna z furtką zamontowana dla jednego z naszych klientów w okolicach Gdańska. 

 
 
 

Montaż bram w Gdańsku

Montaż bramy przesuwnej firmy PLAST-MET
na zlecenie współdzieli mieszkaniowej w Gdańsku. 

Brama skrzydłowa wykonana dla szkoły w Gdańsku. Montażu dokonali pracownicy firmy DEMIT Paweł Prasowski.

Montaż bramy garażowej dla jednego z naszych
stałych klientów w Gdańsku. Wykonanie: firma DEMIT Paweł Prasowski.

 
 

Dołącz do grona naszych klientów z Gdańska

 

W historii naszej ponad 28-letniej działalności wykonaliśmy już niezliczoną ilość inwestycji dla lokalnych podmiotów. Na przestrzeni ćwierćwiecza zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w montażu bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych, które obecnie wykorzystujemy, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla klientów prywatnych oraz regionalnych potentatów biznesowych takich jak: 

  • Torus
  • Lotos PetroBaltic
  • Rafineria Lotos
  • Gdańskie Autobusy i Tramwaje
  • Polpharma
  • Port Północny
  • Siarkopol

Nie czekaj. Zamów montaż bramy i dołącz do grupy klientów z fachowo zainstalowanymi bramami. Zaufaj nam lub zapoznaj się z referencjami osób, które już nam zaufały i przekonaj się sam:

 
 
 

O firmie DEMIT Paweł Prasowski

Historia naszej firmy sięga aż 1995 roku. Od tego czasu zdążyliśmy zdobyć zaufanie mnóstwa klientów z województwa pomorskiego i okolic. Klienci doceniają nasze doświadczenie i kompleksowe podejście do inwestycji. 

Chcesz zobaczyć nasze produkty w rzeczywistości? Przyjdź do naszego biura. 
Nasi doradcy poprowadzą Cię od początku projektu aż do wykonania
montażu bramy i jej późniejszego serwisowania.

DEMIT Paweł Prasowski
Dziewięć Włók 45, 85-021 Wiślina
58 306 98 54
https://www.demit.pl

 
 
 

Lista pozostałych usług oferowanych na terenie Trójmiasta

 

W DEMIT żadna brama nie ma przed nami tajemnic. Choć na rynku istnieje wiele różnych rodzajów bram automatycznych, to nasi klienci zlecają nam najczęściej:

 

- montaż bramy przesuwnej,

- montaż bramy garażowej,

- montaż bramy skrzydłowej lub dwuskrzydłowej,

- montaż bramy segmentowej,

- montaż bramy wjazdowej,

- montaż bramy automatycznej,

- montaż bramy przemysłowej,
montaż bram szybkobieżnych przemysłowych

- oraz montaże furtek. 

 

Poza instalacją bram frontowych firma DEMIT Paweł Prasowski oferuje również wiele innych usług w skład których wchodzi:

 
 
 

Jak dojechać do naszego biura z Gdańska

 

 Nasze biuro znajduje się obok wylotu z Gdańska w stronę węzła Gdańsk Wschód. Przed naszą firmą zawsze znajdzie się wolne miejsce parkingowe.

Czekamy na ciebie również telefonicznie i e-mailowo. Zadzwoń do nas lub napisz zapytanie odnośnie montażu bramy w Gdańsku lub innych oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy. Nasi wykwalifikowani doradcy czekają na ciebie.

 
 

Gdy budowa nowej posesji jest już na ukończeniu, jednym z ostatnich zadań jest instalacja bramy wjazdowej. Nowoczesna i elegancka brama to pierwszy element, który dostrzegają goście lub klienci odwiedzający naszą działkę. Z tego powodu warto zadbać, aby została ona odpowiednio dobrana i zamontowana. W tym celu polecamy usługi naszych monterów z DEMIT, którzy zaopatrzyli już dziesiątki naszych klientów z Gdańska w bramy automatyczne.

Jednak design bramy to tylko jeden z czynników, dla których warto postawić ją na swojej posesji. Kluczowym elementem jest tutaj bezpieczeństwo, które zapewnia nam taka brama razem z ogrodzeniem lub murkiem. Ogradzając naszą działkę chronimy ją przed nieuprawnionym wtargnięciem, wjazdem lub zwierzętami miejskimi i leśnymi. Dzięki solidnej i dobrze zamontowanej bramie w każdej chwili mamy pewność, że nasza posesja jest odpowiednio zabezpieczona. Jeśli jednak montaż nie będzie odpowiednio przeprowadzony, istnieje ryzyko, że brama lub automatyka może przestać pracować tak, jak powinna, co może stworzyć dodatkowe problemy i zagrożenie. Aby uniknąć zbędnego ryzyka, zleć montaż bramy w Gdańsku pracownikom firmy DEMIT Paweł Prasowski. Nasza firma posiada dziesiątki lat doświadczenia w montażu bram, więc możesz być pewny, że z twoim zleceniem również sobie poradzimy.

Warto już od samego początku postawić na współprace z ekspertami. Nieumiejętny montaż to nie tylko szansa na niebezpieczną sytuację, ale również możliwe dodatkowe koszty w przyszłości. Kwota naprawy może wahać się od ceny pojedynczych części do nawet całkowitej wymiany bramy. Nie warto ryzykować dodatkowych wydatków, szczególnie gdy ceny w aglomeracji Trójmiejskiej stale rosną, a nasz budżet został już obciążony przez resztę inwestycji. W firmie DEMIT Paweł Prasowski dostosowujemy się do naszych klientów. W skład naszej oferty wchodzą ekskluzywne i znane w całej Polsce bramy Wiśniowski, dedykowane dla najbardziej wymagających konsumentów. Poza nimi oferujemy także rozwiązania budżetowe, które gwarantują wysoką jakość w jak najbardziej przystępnej cenie. Warto również zaznaczyć, że nasze produkty objęte są gwarancją producenta oraz gwarancją naszej firmy w zależności od zamówienia. Kupując bramy na własną rękę od niewiadomego dostawcy, nie zawsze masz pewność poręczenia za produkt. Nie czekaj, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy z chęcią pomogą dobrać Ci odpowiednią bramę do twojej inwestycji, a następnie 

 

Jakie korzyści daje montaż bramy w Gdańsku?

 

W tak wielkim mieście, jak Gdańsk, bezpieczeństwo i kontrola wjazdu na nasze posesje i tereny firmowe jest sprawą nadrzędną. Dzięki niej możemy ogrodzić nasz teren zachowującym tym samym możliwość wjazdu i wyjazdu pojazdów. Jednak brama ręczna nie jest zbyt komfortowa w użytkowaniu, szczególnie przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Z tego powodu lepiej decydować się na automatyczne bramy wjazdowe. Takie bramy zapewnią komfort i sterowanie przejazdem przez pilot, domofon czy smartfon. Co więcej, po instalacji specjalistycznego modułu, bramy mogą być otwierane automatycznie dla pojazdów uprzywilejowanych. Skorzystaj z usług naszych doradców i wybierz bramę automatyczną dostosowaną do twoich potrzeb.

DEMIT Paweł Prasowski oferuje także montaż wielogabarytowych, przemysłowych bram przesuwnych. Są to masywne i wytrzymałe bramy przeznaczone na tereny zakładów, gdzie wjazdy zwykle przekraczają regularną szerokość. Dodatkowo, przez swoje gabaryty i wagę, montaż bram przemysłowych jest bardzo utrudniony, co może przerosnąć niewykwalifikowanych montażystów. Mając to na uwadze, zalecamy skorzystać z usług profesjonalistów z DEMIT Paweł Prasowski, którzy mają na swoim koncie wiele montaży bram w Gdańsku zakończonych sukcesem.

Nie zwlekaj, połącz bezpieczeństwo z wygodą i zamów nowoczesną bramę wjazdową do twojej posesji lub obiektu.

 

Montaż bramy garażowej w Trójmieście

 

Dobór i odpowiedni montaż bram garażowych jest szczególnie ważny dla utrzymania elewacji budynku w dobrej jakości. Poza funkcją przeciwwłamaniową bramy garażowe chronią również wnętrze pomieszczenia przed wilgocią i chłodem. Dodatkowo obecny wachlarz nowoczesnych bram oferuje bogaty wybór designów do każdej posesji i parkingu, dzięki czemu taka brama stanie się integralną częścią budynku. Przez mnogość modeli wybór odpowiedniej bramy nie jest prostym i szybkim zadaniem, dlatego skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać i zamontować odpowiednią bramę garażową dostosowaną do Twojego budynku i wizji architektoniczną. Oferujemy bramy najlepszych dostawców m.in. znanej w całej Polsce i Gdańsku firmy Wiśniowski. Dobrze zamontowana brama garażowa to inwestycja na lata, która będzie wizytówką twojej posesji, dlatego nie warto ryzykować nieumiejętnego montażu.

 

Rodzaje bram garażowych montowanych przez DEMIT

 

Na przestrzeni naszej działalności, nasza firma dokonała instalacji wielu różnych rodzajów bram garażowych. Możemy je podzielić na cztery grupy. Często zamawianym typem bram są bramy uchylne (zwane również bramami płytowymi). Ten typ bramy cieszy się dużą popularnością wśród pojedynczych posesji. Podczas otwierania takiej bramy jej dolna część wysuwa się trochę poza obręb ścian na zewnątrz budynku. Warto wziąć to pod uwagę, gdy miejsce na podjazd jest ograniczone i zastanowić się nad pozostałymi bramami.

Bramy segmentowe (lub bramy sekcyjne) istnieją w wariantach górnych i bocznych. W przeciwieństwie do uchylnych, bramy segmentowe nie zajmują miejsca przed garażem w trakcie zmiany położenia, wiec mogą sprawdzić się w ciasnych podjazdach, podjazdach wychodzących na ulicę lub w garażach z nadprożem w kształcie łuku. Dodatkowym atutem bram segmentowych jest ich lepsza szczelność, dzięki czemu pomieszczenie może zatrzymać ciepło na dłużej.

Kolejnym typem bram w naszej ofercie są bramy rolowane, potocznie zwane bramami żaluzjowymi. Poprzez mechanizm składania podobny do okiennych rolet zajmują one jeszcze mniej miejsca. Warto zaznaczyć, że taki typ bramy kupuję się razem z napędem.

Czwartym rodzajem bram są bramy rozwieralne. Jest to już rzadko spotykany typ bramy, ponieważ otwarcie jej wymaga sporo miejsca przez skrzydła otwierane na boki. Dodatkowo nie zawsze istnieje możliwość domontowania napędu automatycznego.

Dalej nie jesteś pewny, który typ wybrać? Napisz do nas, nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością pomogą wybrać i zamontować najlepszą bramę do Twojego garażu.

 

Brama przesuwna czy brama skrzydłowa?

 

Szukając odpowiedniej bramy wjazdowej do swojej posesji, nasi klienci często natrafiają na problem w wyborze między bramami przesuwnymi i skrzydłowymi. Ostatecznie to, na którą bramę się zdecydujemy, zależy od warunków na naszym wjeździe i wokół posesji. Przykładowo, czynniki takie jak pochylenie terenu wokół wjazdu lub zbyt mały odstęp między chodnikiem lub drogą mogą przekreślić szanse na poprawny montaż bramy skrzydłowej. W przeciwnym razie ramiona bramy mogłyby stwarzać niebezpieczeństwo lub całkiem się zablokować. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam brama samonośna przesuwna. Jednak nawet brama przesuwna potrzebuje odpowiedniego otoczenia do prawidłowego montażu i działania. Do jej instalacji potrzebujemy stosunkowo szerokiego frontu posesji w celu umożliwienia schowania się bramy wzdłuż ogrodzenia. Choć często wybór samonośnej bramy przesuwnej wydaje się najlepszym rozwiązaniem, czasami warto zasięgnąć porady ekspertów. Odpowiednich doradców znajdziesz w DEMIT Paweł Prasowski. Bo sprawdzeniu twojego wjazdu, nasi pracownicy wybiorą bramę dopasowaną do Twoich warunków.

Kompletny montaż bram w Gdańsku

 

Montaż bram automatycznych to tylko cześć z kompleksowej usługi oferowanych przez naszą firmę. Decydując się na współprace z nami, otrzymujesz także pomoc i wycenę od naszych konsultantów, preferencyjne warunki sprzedaży dostosowane do każdej sytuacji, szybką dostawę w obrębie Gdańska, profesjonalny montaż oraz po montażową opiekę gwarancyjną z serwisem. DEMIT Paweł Prasowski zajmie się Twoją bramą od fazy planów, po montaż i nadzorowanie nad prawidłowym działaniem. Nasi pracownicy doradzą, jakie bramy najlepiej sprawdzą się na Twojej posesji lub terenie firmowym, przedstawimy Ci preferencyjną ofertę, mając na uwadze Twoje cele i założenia, sprawnie dostarczymy bramy do miejsca docelowego i dokonamy profesjonalnego montażu. Na montażu nasza współpraca się nie kończy, ponieważ będziemy z Tobą w ciągłym kontakcie serwisowym gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Świadczymy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych, jak i dużych pomorskich firm, osiedli mieszkaniowych czy instytucji publicznych, dla których z sukcesem wykonaliśmy już wiele montaży bram.

Różnorodność klientów i inwestycji powoduje, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym zdobyte doświadczenie.

 

Montujemy bramy tylko najlepszych producentów

 

 Przez lata działania w branży zdążyliśmy nawiązać współprace z wieloma producentami bram. Dzięki temu po tylu latach możemy zaproponować Ci bramy od najlepszych producentów. Warto wyszczególnić takich partnerów jak PLAST-MET, który zaopatruje nas w wytrzymałe i uniwersalne bramy wjazdowe przeznaczone na każdą kieszeń. Dzięki technologii DUPLEX ich bramy opierają się korozji nawet do 40 lat. Z kolei znany w Trójmieście i całej Polsce producent bram Wiśniowski oferuje rozwiązania premium dla najbardziej wymagających klientów. Razem we współpracy z producentami bram, możemy zaoferować naszym klientom profesjonalny montaż szerokiej gammy bram do każdej inwestycji. Dzięki firmie DEMIT nie musisz ryzykować współpracy z niesprawdzonymi podmiotami, skorzystaj z wielu lat naszego doświadczenia i zleć nam montaż Twojej bramy w Gdańsku.

 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ