Kontrola dostępu

Nowoczesne systemy kontroli ruchu pieszych

Montaż systemów kontroli dostępu

 

Do budynków publicznych i innych obiektów o dużym natężeniu ruchu przygotowaliśmy ofertę skupiającą się na kontroli dostępu pieszych.

Z pomocą bramek automatycznych i wielofunkcyjnych akcesoriów tworzymy systemy kontroli ruchu spełniające określone zadania takie jak weryfikacja prawa wstępu czy kontrola stopnia trzeźwości pracowników.

Współpracujemy z topowymi producentami automatyki NICE i MAGNETIC dzięki czemu montowane przez nas urządzenia cechują się najwyższym standardem oraz nowoczesnym designem.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci zaproponują optymalne rozwiązanie które wykonamy po Twojej akceptacji. Zlecając nam montaż systemu kontroli dostępu zyskujesz kompleksową realizację zlecenia. Zapraszamy.

 
 

Bramki kontroli dostępu pieszych

 

W DEMIT dobrze wiemy, że każdy system kontroli ruchu pieszych musi być dostosowany indywidualnie do wymagań klienta, specyfiki budynku oraz osób które ma obsługiwać. Z tego względu w naszej ofercie posiadamy szereg urządzeń i bramek które zapewniają nam elastyczność działania i pozwalają doprowadzić do końca nawet najbardziej wymagające zlecenia. Do najbardziej popularnych sposobów zabezpieczenia i ograniczenia dostępu do miejsc osobom do tego nieuprawnionym należą automatyczne bramki i tripody. 

 

Bramki sensoryczne

 

Najbardziej zaawansowanym typem braki są bramki sensoryczne. Cechują się nowoczesnym wzornictwem, a do wykrywania ruchu używają systemu nowoczesnych czujników. Dzięki temu bramki mogą z wysoką dokładnością wykrywać ruch pieszych i blokować próby podwójnego przejścia. Dzięki opcjonalnemu podświetleniu LED, bramki sensoryczne przyciągają wzrok i nie odstają na rok najnowszym trendom urbanistycznym.

 

Bramki obrotowe i tripody

 

Głównym elementem bramek obrotowych jest ich obrotowy element ruchomy. Użytkownik przechodzący przez kołowrotek automatycznie zamyka za sobą przejście, nie wymagając dodatkowego powrotu elementu ruchomego. Warto również wspomnieć o wysokim bramkach obrotowych które zapewniają najwyższy stopień szczelności przy zachowaniu płynnej pracy. Wybierz bramki obrotowe jeśli potrzebujesz solidnego i wydajnego urządzenia kontroli ruchu pieszych.

 

Bramki uchylne

 

Bramki uchylne to rodzaj furtki o najprostszym działaniu, ale również znajdującym zastosowanie na wielu obiektach publicznych m.in. sklepach wielopowierzchniowych. W przypadku bramek uchylnych bez żadnych systemów weryfikacji, furtka taka pełni funkcję wyznaczania kierunku poruszania się osób. Barierka uchylna może zostać połączona z systemem, który będzie automatycznie sterować pracą ramienia bramki. Razem z wygrodzeniami stalowymi bądź szklanymi stanowią prosty i niezawodny sposób na kontrolę ruchu na naszym obiekcie.

 

Dobór odpowiednich urządzeń do naszych potrzeb może być nie lada wyzwaniem dlatego polecamy zdać się na pracowników naszej firmy, którzy pomogą zaprojektować optymalny system kontroli dostępu. 

 

Akcesoria do urządzeń kontroli ruchu pieszych

 

Funkcjonalność bramek nie obejmuję wszystkich problemów i zadań z jakimi borykają się administratorzy obiektów. Dlatego z pomocą przychodzą oferowane przez nas akcesoria kontroli dostępu dzięki którym będziemy mogli rozszerzyć Twój system kontroli ruchu pieszych o dodatkowe funkcjonalności.

Często wymaganą funkcjonalnością jest analiza linii papilarnych, która instalowana jest na obiektach publicznych wymagających kontroli wstępu wielu niepowiązanych ze sobą użytkowników. W połączeniu z bramkami pozwala to na automatyczną kontrole dostępu, minimalizując przy tym zasoby i czas potrzebny na obsługę każdego petenta. Innym równie często wybieranym rodzajem funkcjonalności jest obsługa czytnika kart RFID. Bramki kontroli ruchu sprzężone z czytnikiem kart nadają się do obiektów takich jak firmy czy miejsca publiczne, gdzie karta może pełnić funkcję swego rodzaju klucza do obiektu. Takie rozwiązanie pozwala na pogodzenie wysokiego stopnia kontroli z zachowaniem wychody użytkowników. Jeżeli chcemy mieć całkowitą pewność, że na teren zakładu nie dostaną się osoby nietrzeźwe, możemy dodać do naszego systemu kontroli ruchu moduł alkomatu. Z kolei w zakładach lub często uczęszczanych miejscach publicznych warto zastanowić się nad montażem bezdotykowego termometru z dyspenserem płynu dezynfekcyjnego.

 

To tylko cześć dodatkowych funkcjonalności które mogą zostać dodanego do Twojego systemu kontroli ruchu pieszych. Napisz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci zaprojektować odpowiedni system, zamontujemy go zgodnie z planem i zapewnimy opiekę serwisową. Zapraszamy do kontaktu.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ