Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Do twojego domu i biura

 

Montaż drzwi przemysłowych

 

DEMIT Paweł Prasowski łączy usługi związane z doradztwem, sprzedażą i montażem drzwi wejściowych i technicznych. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanego polskiego producenta drzwi i bram - firmy Wiśniowski. Dzięki tej współpracy możemy sprostać wymaganiom klientów, którzy oczekują od naszych drzwi wysokiego poziomu zabezpieczenia przez włamaniem i ogniem, ale również chcą otrzymać drzwi o eleganckim designie.


DEMIT świadczy usługi na terenie województwa Pomorskiego i okolic, a zwłaszcza na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Łącząc dziesiątki lat doświadczenia w realizowaniu zleceń oraz topowe produkty firmy Wiśniówki jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie inwestycji na najwyższym poziomie.

 

Do zakresu naszej oferty należą:
- drzwi zewnętrzne
- drzwi wewnętrzne
- drzwi aluminiowe
- drzwi stalowe
- drzwi płaszczowe
- drzwi przeciwpożarowe
- drzwi antywłamaniowe
- drzwi przemysłowe

 

Dla naszych klientów polecamy drzwi między innymi z kolekcji WIŚNIOWSKI Home Inclusive 2.0. Łączy ona jedną linię stylistyczną drzwi oraz bram i ogrodzeń. To przykład projektowania zorientowanego na spójność w przestrzeni użytkowej. Inspiruje, tworzy oraz wyznacza trendy, których design oparty jest o doskonałe parametry techniczne i niepowtarzalny wygląd. Do wyboru 16 barw z metaliczną strukturą 3D. Dopasuj detale i szczegóły swoich wymarzonych drzwi aby idealnie pasowały do Twojego domu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, wysłania zapytania ofertowego lub odwiedzenia nas osobiście. Nasi eksperci chętnie udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania i pomogą wprowadzić Twój pomysł w życie.

Jesteśmy również otwarci na współprace z przedsiębiorcami, spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi i developerami.

 

Drzwi aluminiowe i stalowe

 

Instalowane przez nas drzwi stalowe i stalowo-aluminiowe gwarantują wysoką izolację cieplną łącząc wysokie parametry z wyjątkową estetyką. Takie połączenie czyni z nich praktyczny obiekt, który stanie się wizytówką Twojego domu, biura lub innego obiektu.

 

Stabilne i odporne zewnętrzne drzwi aluminiowe z linii CREO wykorzystują wysokiej jakości aluminiowe blachy do pokrycia całej zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni skrzydła. Dzięki zlicowaniu powierzchni skrzydła z ościeżnicą udało się otrzymać jednolitą powierzchnie, która dobrze się prezentuje.

Opcjonalnie, funkcjonalność drzwi może zostać poszerzona o elementy takie jak samozamykacz ukryty w skrzydle drzwi, systemy kontroli dostępu czy elektroniczny wizjer drzwiowy z dzwonkiem. Specjalna konstrukcja drzwi pozwoliła im otrzymać najwyższą klasę odporności na warunki atmosferyczne.

 
 

Stalowe płaszczowe drzwi zewnętrzne to praktyczny wybór pasujący do koncepcji każdego obiektu. Ich kolor, zastosowanie i kierunek otwarcia może zostać dostoswany zgodnie z życzeniami klienta, a bogaty wachlarz dodatkowego wyposażenia pozwoli je spersonalizować jeszcze bardziej. 

 

Drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe

 

Dla najbardziej wymagających klientów posiadamy w naszej ofercie specjalistyczne drzwi antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Drzwi z serii MultiSecure EI30 dostępne są w wariantach otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz. Gruba przylga i automatyczny zamek trzypunktowy gwarantują najwyższy stopień ochrony przed włamaniem. Dla maksymalnej ochrony przed ogniem istnieje możliwość instalacji drzwi z dymoszczelnością. 

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Skontaktuj się z naszym zespołem, który poprowadzi Cię przez cały proces od początku do końca - od fazy planowania, po sprzedaż i instalację. Skorzystaj z usług sprawdzonego wykonawcy i miej pewność, że Twoje nowe drzwi posłużą przez wiele lat.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ