Domofony i wideofony

Poczuj wygodę i zyskaj bezpieczeństwo

Wygoda i bezpieczeństwo to główne powody dla których warto zaopatrzyć naszą posesję w nowoczesne systemy domofonowe. Najnowsze technologie stosowane w instalowanych przez nas urządzeniach pozwalają na zachowanie niskiego zużycia energii przy zachowaniu szerokiego wachlarza funkcji, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać i zainstalować model odpowiedni do Twoich potrzeb.

 
 

Montaż domofonów

Nasza firma specjalizuję się między innymi w inwestycjach obejmujących montaż nowoczesnych domofonów i wideodomofonów do mieszkań jednorodzinnych lub wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych czy biur, zarówno nowych budynków jak i już istniejących. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się systemy funkcjonalne w obrębie budynku jak również w przypadku zbioru budynków. Dzięki temu możemy wykonywać zlecenia zarówno dla klientów prywatnych jak i zarządców budynków wielomieszkaniowych. Co więcej, decydując się na domofon wielorodzinny warto rozważyć wybór urządzenia kompatybilnego z kartami lub brelokami, które zagwarantuję szybkie i bezproblemowe otwarcie drzwi. Nie ważne czy potrzebujesz domofonu do małego obiektu czy złożonego systemu domofonowego do budynku wielorodzinnego - DEMIT doradzi Tobie najlepsze rozwiązanie i pomoże wdrożyć je w życie. 

 

Wideofony przewodowe

Zestawy wideofonowe dla domów jednorodzinnych to nowoczesne rozwiązania z dziedziny domofonów. Od klasycznych urządzeń odróżnia je wbudowany i kolorowy ekran wyświetlający obraz ze specjalnej kamery. Wyświetlacz może zostać również wykorzystany do obsługi dodatkowych funkcji wideofonu takich jak sterowanie multimediami czy wyświetlanie zdjęć. W skład zestawu videofonowego wchodzi monitor LCD z dotykowymi przyciskami oraz panel rozmówny z mikrofonem, głośnikiem i kamerą o szerokim kącie widzenia. Wideodomofon to także świetny sposób aby skomunikować ze sobą piętra w wielopiętrowych zabudowach. Skontaktuj się z nami i zamów montaż wideofonu do swojego domu. 

 
 

Domofony ACO

 
 

ACO posiada w swojej ofercie szeroką gammę produktów dostosowanych do wymagań każdego klienta. Możemy wybrać liczbę przycisków z polami opisowymi, funkcjonalność zamka szyfrowego lub wyposażyć domofon w kolorową kamerę o regulowanej pozycji kierunku obserwacji i oświetlenia nocnego w podczerwieni. Wszystko to jest zamknięte w ponadczasowej obudowie ze stali nierdzewnej dzięki czemu to świetny wybór dla osób ceniących sobie funkcjonalność i design.

 

 Cechy domofonów ACO:
- podgrzewana, kolorowa i regulowana kamera o wysokiej rozdzielczości z szerokokątnym obiektywem
- obsługa breloków
- udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością w tym: podświetlane przyciski, opcjonalnie z wytłoczonymi znakami alfabetu Braille'a, dźwiękowa i optyczna sygnalizacja funkcji paneli, automatyczne lub zdalne otwieranie drzwi
- odporność na akty wandalizmu oraz warunki atmosferyczne (od -20 do 50ºC)
- obsługa wielu modułów rozszerzeń
- sterowanie urządzeniami zewnętrznymi
- intuicyjna obsługa
- łatwo wymienne pola opisowe

 

Dobrą wiadomością dla klientów z posesjami o dwużyłowej instalacji jest fakt, że można na nich uruchomić domofon ACO bez konieczności wymiany instalacji. Pozwoli to zaoszczędzić dodatkowych kosztów przyszłym inwestorom. 

 

Wideofony NICE

 

Oferta domofonów NICE charakteryzuje się prostymi w użyciu i przepełnionymi funkcjami wideofonami przeznaczonymi do domów jednorodzinnych. Do jednego monitora można podłączyć dwa panele rozmówne i dwie kamery CCTV, a w złożonej konfiguracji nawet 3 dodatkowe monitory. Domofony nice posiadają modele nadające się do instalacji dwużyłowej jak i czterożyłowej.

 

Cechy zestawów wideofonowych NICE
- proste w użyciu
- kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z dodatkowymi przyciskami funkcyjnymi i wbudowanym głośnikiem
- funkcja "nie przeszkadzać" wyłącza funkcje dzwiękowe
- odsłuchiwanie innego monitora
- dzwonki polifoniczne
- sterowanie elektrozaczepami
- obsługa języka polskiego i angielskiego
- regulacja jasności, głośności i kontrastu wyświetlacza
- bezawaryjność panelu rozmownego w niesprzyjających warunkach atmosferycznych
- szeroki kont widzenia kamery
- opcjonalnie - wbudowany czynnik RFID pozwalający na użycie zakodowanych kart lub pastylek magnetycznych
- możliwość odtwarzania mediów np. zdjęć czy muzyki

 
 

Nowością ze strony NICE są profesjonalne wideofony IP zasilane PoE, czyli zasilane i komunikujące się za pomocą jednego przewodu. Wideofony IP umożliwiają także odbieranie połączeń i otwieranie za pomocą aplikacji na smartfonie. Podstawowa konfiguracja domofonu następuje po podłączeniu do routera i dodaniu do chmury, a konfigurację zaawansowaną można przeprowadzić przez przeglądarkę www. Nowoczesne domofony NICE to nieodłączna część inteligentnego domu. 

 

Wyślij nam zapytanie ofertowe. Pomożemy dobrać odpowiedni model do Twoich potrzeb, przeprowadzimy profesjonalny montaż i zagwarantujemy po-montażową. 

 
 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ