Twój teren, nasz sprzęt
wspólny zysk

 • posiadasz wolny teren lub plac, ale nie masz pomysłu jak go wykorzystać?
 • planujesz stworzyć parking prywatny, ale brakuje ci kapitału?
 • interesuje Cię pozyskiwanie dochodu pasywnego?
 • nie posiadasz wiedzy i czasu, aby zacząć inwestować?

Sprawdź, jak MOŻEMY TOBIE pomóc
zarabiać pasywnie bez kapitałU

Etap 1

Twój teren

Ty użyczasz nam swojej niezagospodarowanej działki lub placu znajdującego się na terenie woj. pomorskiego bądź okolic, na której chciałbyś stworzyć nowy i automatyczny parking prywatny. Nie musisz mieć kapitału początkowego, dużej ilości czasu ani wiedzy. My zajmiemy się resztą.

pusty plac
szlaban i urządzenie car flow

Etap 2

Nasz sprzęt i doświadczenie

My użyczamy nasze najnowsze urządzenia parkingowe niezbędne do stworzenia systemu parkingowego, który zamieni Twoją niezagospodarowaną działkę lub plac w automatyczny parking prywatny. Dostarczamy, montujemy i serwisujemy.

Etap 3

Wspólne zyski z inwestycji

Razem dzielimy się zyskami z przychodów wypracowanymi przez nasz automatyczny system parkingowy pracujący na Twoim terenie.

Przewidujemy podział zysków według ustaleń indywidualnej umowy.

system parkingowy

Dowiedz się

Jak mogłaby przebiegać nasza współpraca?

Przykład nr 1

Współpraca z klientem indywidualnym

 • współpraca z osobą prywatną
 • niewielka działka
 • brak kapitału początkowego

Osoba prywatna posiada niewielką działkę w pobliżu popularnego obiektu turystycznego. Z powodu braku wolnego kapitału postanowiła zwrócić się do firmy DEMIT o pomoc w zagospodarowania terenu na parking prywatny. Po wstępnej rozmowie, nasi doradcy przeprowadziliby wizję lokalną i zasugerowaliby indywidualne rozwiązanie, co mogłoby doprowadzić do zawiązania umowy na okres co najmniej dwóch lat i tym samym rozpoczęcia współpracy.

W przypadku niewielkiego rozmiaru placu, DEMIT mógłby dostarczyć i zamontować system parkingowy dedykowany do kontroli niewielkiego placu z płatnością na wyjeździe, gdzie cena takiego systemu mogłaby zaczynać się od 50 tysięcy złotych. Nasza oferta pozwoliłaby zarabiać przy użyciu tego systemu parkingowego bez konieczności opłacenia takiej kwoty z góry. Od momentu uruchomienia, taki parking prywatny mógłby generować stałe dochody, osiągając całkowite zyski w okolicach 6 tysięcy złotych miesięcznie.

W ten sposób nasz partner skutecznie zagospodarowałby swoją działkę, generując dochód pasywny bez konieczności inwestowania własnego kapitału.

Przykład nr 2

Współpraca z przychodnią

 • współpraca z zarządcą obiektu
 • plac średniej wielkości
 • parking dla gości oraz pracowników

Zarządca przychodni chciałby przekształcić pobliski plac średniej wielkości w płatny parking, aby zwiększyć wpływy do budżetu placówki i zapewnić miejsca parkingowe dla swoich klientów i pracowników. Dzięki naszej ofercie, zarządca obiektu mógłby tego dokonać bez konieczności posiadania dużego kapitału.

Po ustaleniu szczegółów i zaakceptowaniu naszych propozycji dostosowanych do oczekiwań klienta i oraz wymagań miejsca, zarządca mógłby zdecydować się na zawarcie z nami umowy. Po naszej stronie zostałoby dostarczenie i zamontowanie średniej wielkości systemu parkingowego obejmującego jedną kasę parkingową. Przybliżony koszt dostarczonego systemu mógłby wynosić od 100 tysięcy złotych w górę i składać się z jednej kasy automatycznej oraz wzmocnionych szlabanów.

Od momentu uruchomienia systemu, klienci przychodni i goście generowaliby stały dochód, tym samym mając zapewniony bezpieczny i sprawdzony teren parkingowy. Taki system parkingowy mógłby generować całkowite zyski rzędu 12 tysięcy złotych miesięcznie.

Warto dodać, że w DEMIT oferujemy usługę serwisu 24/7, więc zarządca nie musiałby się martwić się o jakiekolwiek problemy techniczne związane z utrzymaniem parkingu.

Przykład nr 3

Współpraca z lokalną firmą

 • współpraca z lokalną firmą
 • duży teren do zagospodarowania
 • możliwość wykupu urządzeń przed końcem umowy

Lokalna firma chciałby zagospodarować pobliski plac w celu stworzenia dochodowego parkingu prywatnego. Ze względu na chwilowo gorszą sytuację finansową, znalezienie wolnych środków na planowaną inwestycję nie byłoby możliwe w pobliskim czasie. Nasza oferta pozwalająca na wspólne stworzenie automatycznego parkingu prywatnego bez konieczności inwestowania kapitału byłaby idealna w tej sytuacji.

Po nawiązaniu kontaktu, nasi eksperci zaproponowaliby indywidualne rozwiązanie w zależności od wymagań i oczekiwań klienta oraz warunków terenu. Przybliżony koszt zaproponowanego systemu mógłby wynosić ponad 150 tysięcy złotych i składać się z dwóch kas automatycznych oraz szlabanów przeznaczonych do pracy o dużej intensywności. W przypadku dużego parkingu prywatnego, zyski całkowite z takiej inwestycji mogłyby osiągać nawet 17 tysięcy złotych miesięcznie.

Po kilku latach współpracy oraz poprawie sytuacji finansowej firmy, nasz partner mógłby zdecydować się wykupić użyczany przez nas system parkingowy, a co za tym idzie wszystkie udziały w zyskach z parkingu. Tym samym firma mogłaby bezproblemowo zakończyć z nami współpracę, ale dzięki naszej ofercie mogłaby zarabiać na prowadzeniu parkingu prywatnego bez oczekiwania na wolne środki.

Wachlarz korzyści

Sprawdź, dlaczego warto rozpocząć współprace z DEMIT

 • szybkie terminy realizacji, jeszcze w sezonie 2024
 • elastyczne i indywidualne warunki umowy
 • praktyczny brak ryzyka inwestycji po Twojej stronie
 • możliwość wykupu sprzętu po ustalonym okresie
 • możliwość szybkiego zakończenia współpracy
 • ty użyczasz teren, cała reszta jest po naszej stronie

Poznaj

Zalety naszych automatycznych systemów parkingowych

Optymalizacja kosztów

Automatyczny system parkingowy umożliwia osiągniecie dodatkowych przychodów lub zwiększenie obecnych oraz wyklucza konieczność zatrudniania dodatkowego personelu do obsługi parkingu. Minimalny nakład wysiłku przy maksymalnych zyskach.

Całkowita kontrola

System parkingowy może zostać powiązany z profesjonalnym oprogramowaniem do zarządzania i monitorowania pracy systemu, sprawdzania obecnego obłożenia, ustalania opłat oraz przeprowadzania aktualizacji i diagnostyki. Wygodne zarządzanie parkingiem z każdego miejsca na ziemi.

Bezproblemowa obsługa

Dzięki najnowszej technologii skanowania tablic rejestracyjnych, korzystanie z naszych nowoczesnych parkingów automatycznych to przyjemne doświadczenie dla klientów i gości.

Zapoznaj się z naszymi referencjami

Możesz nam zaufać

Nasza firma z dumą prowadzi działalność od ponad 28 lat. W ciągu tych niemal trzech dekad zrealizowaliśmy setki projektów, zdobywając nieocenione doświadczenie oraz zaufanie licznych klientów i partnerów biznesowych. Nasze sukcesy są dowodem na naszą niezawodność i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług. Wybierając DEMIT, zyskujesz pewność współpracy z profesjonalnym, sprawdzonym partnerem, który stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta oraz nowoczesne rozwiązania. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz umiejętnością i pozwól nam pomóc Ci osiągnąć sukces.

Referencje

Sukcesy poparte dowodami

Na współpracę z firmą DEMIT decydują się największe firmy w województwie pomorskim. Mamy za sobą realizację inwestycji dla takich gigantów biznesowych jak Torus, Lotos PetroBaltic, Rafineria Lotos, Gdańskie Autobusy I Tramwaje, Polpharma, Port Północny, Siarkopol i wiele innych. Zapoznaj się z naszymi referencjami i sprawdź jak wiele firm już nam zaufało.

Nasze realizacje

Zobacz niektóre realizacje naszych systemów parkingowych z Trójmiasta i okolic

Opinie

Poznaj opinię naszych klientów

wigetwiget
12:41 13 Feb 24
Z całego serca polecam firmę Demit za profesjonalny montaż szerokiej bramy garażowej Wisniewski UniPro z napędem Faac D1000 w moim domu. Od pierwszego kontaktu po zakończenie pracy, cały proces przebiegał płynnie i bezproblemowo. Ekipa montażowa przybyła punktualnie, wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Pracowali sprawnie, z dużą dokładnością, co świadczy o ich wysokim profesjonalizmie.Komunikacja z firmą była wyjątkowa – wszelkie pytania i wątpliwości były szybko rozwiewane, co dodatkowo podnosiło komfort współpracy. Cena usługi była konkurencyjna i adekwatna do jakości świadczonych usług.Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nowa brama garażowa nie tylko świetnie wygląda, ale także działa bez zarzutu. To była przyjemność współpracować z t ą firmą, a ich zaangażowanie i dbałość o szczegóły sprawiają, że z czystym sumieniem mogę polecić ich każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego montażu bramy.Dziękuję za wspaniałą pracę i nie mam wątpliwości, gdzie zwrócę się w przyszłości po potrzebne usługi.
Łukasz ĆwiklińskiŁukasz Ćwikliński
12:42 28 Dec 22
Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Usługa montażu napędu bardzo profesjonalna, sprzęt sprawdza sie w 100%. Zdecydowanie polecam
Marcin KmitoMarcin Kmito
16:14 07 Dec 22
Tomasz OgonowskiTomasz Ogonowski
10:51 25 Nov 22
Firma rzetelna, konkretna i godna polecenia.
Napęd do bramy wjazdowej działa bez zarzutów.Pracownicy firmy Demit starannie i w dobraj cenie dobrali urządzenie. Dogodny termin montażu można było ustalić z dużym wyprzedzeniem. Słowem miła i fachowa obsługa na kazdym etapie.
W imieniu Euro Styl Construction Sp. z o.o. polecam współpracę z firmą Demit Paweł Prasowski. Wspólnie z firmą Demit, z sukcesem zrealizowaliśmy wiele inwestycji, zawsze profesjonalnie, w terminie i doskonałej jakości. Oby tak dalej...
js_loader

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij niezobowiązujące zapytanie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwej współpracy? Masz jakieś pytania lub wątpliwości, a może chciałbyś umówić się na spotkanie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Możesz również zostawić swój telefon i podać godzinę dostępności, a my do Ciebie oddzwonimy.