Bramy SEGMENTOWE

ODKRYJ DOSKONAŁOŚĆ

Nowa generacja bramy segmentowej WIŚNIOWSKI prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych.

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Oferujemy doradztwo i montaż najwyższej jakości rozwiązań firmy WIŚNIOWSKI. 

 


 

Bramy, drzwi, ogrodzenia

W JEDNYM DESIGNIE

Kolekcja WIŚNIOWSKI Home Inclusive łączy jedną linią stylistyczną bramy, drzwi i ogrodzenia. To przykład projektowania zorientowanego na spójność w przestrzeni użytkowej. Inspiruje, tworzy oraz wyznacza trendy, których design oparty jest o doskonałe parametry techniczne i niepowtarzalny wygląd.

W ramach kolekcji można wybrać nową generację bram segmentowych PRIME, które są synonimem stylu i bezpieczeństwa. Ich mistrzowska jakość i wyrafinowana prostota formy jest dopełnieniem kolekcji i estetycznym majstersztykiem.

 NAPĘDY DO BRAM NICE HI-SPEED

najwyższej jakości I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

HI-SPEED inne niż wszystkie, szybsze niż kiedykolwiek. Nowa rodzina siłowników HI-SPEED do automatyzacji bram skrzydłowych i przesuwnych. HI-SPEED to błyskawiczny ruch i maksimum bezpieczeństwa. Z Nice nie tracisz czasu!

Hi-Speed to najnowsza rodzina bardzo szybkich siłowników elektromechanicznych do bram przesuwnych i skrzydłowych. Dzięki sprawdzonej konstrukcji i nowoczesnym rozwiązaniom, prędkość otwierania bram jest szybsza o 40 - 60%. Idealne do bram posesyjnych i przemysłowych.

 
 

Profesjonalne doradztwo

chcesz kupić bramę garażową z niezawodnym napędem?

 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ