Automatyka do bram

Najwyższa jakość i szybkość działania

 
 

Dla klientów pragnących zamienić swoją bramę ręczną w bramę automatyczną lub wymienić już istniejący napęd, oferujemy usługę sprzedaży oraz professionalize montażu napędów i siłowników do bram. Przez lata naszej działalności zdążyliśmy przetestować urządzenia od wielu różnych producentów. Pozwoliło nam to poznać i wybrać najlepsze automaty takich marek jak BFT, NICE lub FAAC, które z pewnością sprawdzą się jako dodatek do bram i posłużą przez długie lata.

 

Dzięki naszym napędom będziesz mógł automatycznie sterować bramą za pomocą pilota, telefonu lub innego urządzenia sterującego. Takie rozwiązanie daję ogromną wygodę użytkowania bramy, ponieważ do jej otwarcia nie trzeba opuszczać pojazdu co ma również wpływ na nasze bezpieczeństwo. Dodatkowo dzięki zastosowaniu fotokomórek, napęd zatrzymuje się w chwili napotkania przeszkody. Po przejechaniu lub upływie określonego czasu brama sama się zamyka, a na wypadek awarii prądu, istnieje opcja zasilania akumulatorowego. 

 
 

Napędy do bram przesuwnych

Automaty do bram przesuwnych znajdują zastosowanie zarówno przy zwykłych bramach posesyjnych jak i ciężkich bramach przemysłowych, a także na wjazdach do osiedli czy terenów firmowych. Napęd wyposażony jest w koło zębate, które obracając się przesuwa bramę poprzez zazębianie się z listwą przymocowaną do skrzydła bramy. Wybierając napęd do bramy przesuwnej powinniśmy wziąć pod uwagę takie parametry jak częstotliwość otwierania, ciężar bramy i wymagania moc.

Dla klientów oczekujących jak najkrótszego czasu otwarcia bramy powstały specjalne napędy z serii HI-SPEED, które przyśpieszają otwieranie bram nawet o 40% - 60%.

 

Napędy do bram skrzydłowych

Siłowniki do bram skrzydłowych wykonują innego rodzaju ruch niż napędy do bram przesuwnych. Podczas otwierania się, skrzydła bramy przesuwają się po łuku tworząc tym samym ramiona kąta prostego.

O tym jaki napęd powinniśmy zastosować do naszej bramy decydują czynniki takie jak ciężar i długość skrzydła, czas otwarcia bramy czy napięcie zasilania.

 

Napędy do bram garażowych

Odpowiedni dobór automatu do bramy garażowej jest bardziej skomplikowanym zadaniem. Aby dokonać odpowiedniego wyboru należy ustalić rozmiar i wagę skrzydła oraz upewnić się, czy pod sufitem jest wystarczająco dużo miejsca na instalacje automatu. W zależności od typu bramy, napęd może być montowany na suficie, na ścianie lub nad nadprożem, a brama może podnoszona

 

Powierz nam swoją inwestycję

Bramami i automatyką zajmujemy się już od ponad ćwierćwiecza. Wieloletnie doświadczenie i setki zamontowanych napędów pozwalają nam oferować usługi profesjonalnego doradztwa, montażu oraz serwisu najwyższej jakości automatyki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych posiadających bramy wjazdowe i garażowe, jak i instytucji oraz firm wraz z ich bramami przemysłowymi.
Jeżeli jesteś zainteresowany zautomatyzowaniem swojej bramy to nie czekaj, skontaktuj się z naszymi doradcami. Pomożemy wybrać najbardziej optymalny napęd do Twoich wymagań i przeprowadzimy kompleksowy montaż. Zapraszamy do kontaktu.

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ