Altany i wiaty śmietnikowe

Elegancka i funkcjonalna osłona śmietnikowa

Sprzedaż i montaż wiat śmietnikowych

 

Nieodłącznym elementem naszej oferty są wiaty i altany śmietnikowe od producenta GMS, który tak jak my działa na rynku już od dziesiątek lat.

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę inwestycji. Doradzimy, jaki model wiaty wybrać aby spełniła ona swoje zadanie i mogła pomieścić przewidywaną ilość koszów na odpady. Po dokonaniu wyceny i akceptacji projektu, przystąpimy do profesjonalnej instalacji osłony śmietnikowej.

Zainstalowaliśmy już dziesiątki nowoczesnych osłon śmietnikowych dla spółdzielni mieszkaniowych i klientów prywatnych na terenie trójmiasta i okolic, więc możesz być pewny, że Twoja inwestycja będzie w dobrych rękach.

Zapraszamy do kontaktu - gwarantujemy kompleksową realizację zlecenia.

 
 

Wiaty śmietnikowe na zamówienie

 

W naszej firmie wiemy, że do każdej inwestycji należy podchodzić indywidualnie. Z tego powodu wsłuchujemy się w wymagania klienta i na tej podstawie dobieramy wymiar wiaty śmietnikowej lub rodzaj ścianek. Zamawiając u nas kompleksowy montaż altany śmietnikowej możesz być pewny, że będzie ona współgrać z nowoczesnym budownictwem. Dodatkowo, boksy śmietnikowe GMS wykorzystują budowę modułową z elementów o szerokości 1 metra, dzięki czemu transport elementów wiaty na teren montażu już o wiele tańszy, a to wpływa na niższa cenę końcową inwestycji.

 

Panelowe wiaty śmietnikowe

 

Oferowane przez nas nowoczesne wiaty śmietnikowe zbudowane są ze stalowych, ocynkowanych paneli, których rodzaj determinuje właściwości całej konstrukcji.
 

Do wyboru oferujemy m.in. wypełnienie ażurowe pozwalające na swobodny przepływ powietrza, wypełnienie kratowe z ocynkowanej siatki cięto-ciągnionej zapewniającej bardzo duży przepływ powietrza i nadającej prestiżowy wygląd konstrukcji lub wypełnienie z użyciem perforowanych blach ocynkowanych, które pozwalają ukryć wnętrze osłony śmietnikowej przy zachowaniu możliwie jak największego przepływu powietrza.

Swobodny przepływ powietrze jest także ułatwiony dzięki wywyższeniu całej zabudowy. Dostępu do środka pilnują zwykle drzwi przesuwne lub rozwierane, które mogą być otwierane za pomocą klucza.

Nie wiesz jaki rodzaj wybrać? Z kontaktuj się z nami, razem wybierzemy optymalne rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.

 

Rozmiar wiat śmietnikowych

Montowane przez nas schowki śmietnikowe dostępne są w czterech różnych gabarytach.
Wersja Mikro o powierzchni 2 × 2 m mieści 1 pojemnik na 1100l.
Dual to powierzchnia 2 × 3 m i zmieszczą się w nim 2 pojemniki na 1100l.
Wiata Optimal o rozmiarze 4 × 3 m może pomieścić 4 pojemniki na 1100l.
Maxi to rozmiar 4 × 5 m i miejsce na nawet 6 kontenerów 1100l. 

 

Zamów kompleksowy montaż wiaty śmietnikowej już teraz

 

Zagwarantuj porządek i higienę wokół miejsc składowania śmieci.

Zwiększ prestiż okolicy poprzez instalacje stylowej i funkcjonalnej osłony.

Zabezpiecz miejsce składowania odpadów przed aktami wandalizmu i dzikimi zwierzętami.

Ochroń kontenery przed warunkami atmosferycznymi, w tym silnym wiatrem, deszczem i śniegiem.

Ogranicz dostęp do koszy tylko dla osób upoważnionych dzięki zamkowi na klucz.

Bądź gotowy na zmiany dzięki konstrukcji łatwej w demontażu i przebudowie, a co najważniejsze, zagwarantuj komfort sobie i innym mieszkańcom.

Skontaktuj się z nami. Poprowadzimy twoją inwestycję od początku do końca. Zapraszamy. 

 
 
ANKIETA SATYSFAKCJI KLIENTA
ZGŁOS AWARIĘ